Gabinet osobliwości Guillermo del Toro
powrót do forum 1 sezonu

Znakomity!

ocenił(a) serial na 9

Bardzo polecam!
Jest mrocznie, są potwory, jest napięcie i ciekawe kostiumy.
Serial podoba się nawet mojemu chłopakowi, który nie lubi horrorów.

ocenił(a) serial na 4
mierzejka000

Polecanie horroru, bo podoba się komuś, kto nie lubi horrorów, to chyba niezbyt duży komplement dla produkcji ;) Dla mnie po 7 odcinkach niestety totalnie odwrotne wrażenia, zero napięcia, zero dreszczu emocji, tylko odcinek outsiderka był ciekawy (chociaż nadal daleko mu do horroru). Potwory niestety to raczej dla fanów fantasy. Chociaż ogólnie serial chyba wypalił, bo większość osób zachwyconych :)

ocenił(a) serial na 9
Exaggerate

Wg mnie wręcz przeciwnie.
Ja bardzo nie lubię romansideł, a np. Titanica uwielbiam. Czy oznacza to, że jest to słaby film i, że to obelgą dla producentów? No nie sądzę...
Jeśli jakiś film czy serial przekonuje do siebie różnych widzów (niekoniecznie lubiących dany gatunek) to nic tylko się cieszyć.

mierzejka000

Titanic to film katastroficzny. Romans to tylko dodatek.

ocenił(a) serial na 9
dutix

Nie lubię katastroficznych i romansów. Lepiej? :)

ocenił(a) serial na 5
Exaggerate

Nie wiem z czego wynika tak wysoka średnia tego serialu. Bardzo wtórne koncepty, niestety obejrzałem wszystkie odcinki bo pierwsze 3 były moim zdaniem najlepsze i tym głupim sposobem łudziłem się że reszta też będzie. Może celowy zabieg ;) Udało im się ...

ocenił(a) serial na 6
mierzejka000

Przyznaje że jak na Netflix produkcje wypada całkiem nieźle.Wszystkich odcinków jeszcze nie widziałem,ale te co widziałem do tej pory wystarczy żeby stwierdzić że serial jest udany.Odcinki fajnie zrobione,ogląda się z ciekawością ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones