Gabinet osobliwości Guillermo del Toro (2022)
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro: Sezon 1 Gabinet osobliwości Guillermo del Toro Sezon 1, Odcinek 4

Outsiderka

The Outside 1h 4m
6,1 2 128
ocen
6,1 10 1 2128
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro
powrót do forum s1e4

Black mirror

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja mialam skojarzenie z black mirror? Baaardzo mi nim zaleciało w tym odcinku

syllvia91

Do Black Mirror, to się nie umywa. Ale masz rację, też miałem podobne odczucia oglądając tą marną podróbkę.

mediaweb

Black Mirror jest o wiele lepsze, to jest próba powtórzenia sukcesu, według mnie całkiem udana.

mediaweb

Beznadziejny jest ten odcinek. Miks czarnych luster i requiem for dream oraz opowieści z krypty... Ten odcinek ukradł też wątek z worka kości - Hair od Carpentera. Oczywiście jest dużo słabszy niż każdy z powyżej wymienionych... Realizacja jest tak niewyobrażalnie kiepska, że aż słów brakuje, ode mnie 1

ocenił(a) serial na 7
syllvia91

Tak!!!

ocenił(a) serial na 6
syllvia91

Właśnie tak, trochę właśnie bardziej to do Black Mirror pasuje, po tym serialu czegoś innego bym się spodziewał, ale mimo to doceniam przewrotność konceptu, gdzie zwycięstwo ma wiele wspólnego z porażką. no i dużo makabrycznych rzeczy mimo wszystko wstawiono jak całą tę skórę oraz ta "nowa ja", to mogło w każdej chwili się inaczej skończyć. Trochę może wolno się to rozkręca, ale finalnie należy się szacunek za przewrotność i ciekawy koncept. 7/10 ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones