Gabinet osobliwości Guillermo del Toro (2022)
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro: Sezon 1 Gabinet osobliwości Guillermo del Toro Sezon 1, Odcinek 3

Autopsja

The Autopsy 59m
7,4 2 375
ocen
7,4 10 1 2375
Gabinet osobliwości Guillermo del Toro
powrót do forum s1e3

Jprdl ale to było dobre, Obcy, wampiry, zywe trupy, Inwazja porywaczy ciał, Coś, ta wymiana zdań na leżąco, jestem pod wrażeniem

ocenił(a) serial na 10
marckoza

Ja nadal nie rozumiem po co obcy w ciele tego czlowieka wbiegł z kulą do kopalni. Jak uwazasz czemu?

Machine85

Musialbym jeszcze raz obejrzeć odcinek :), w tej kuli ta istota chyba przenosiła się między żywicielami, poza tym Abraham mówił coś przy autopsji, że ten obcy nie chciał się zniszczyć tylko przenieść na innych, sorry ale mam mętlik w glowie po jeszcze lepszym 7 odcinku

ocenił(a) serial na 9
Machine85

Obcy chyba coś mówił, że muszą zniszczyć pojazd w pierwszej kolejności, żeby ludzie nie odkryli ich obecności. Pojazd był też za mały, żeby do niego wejść z powrotem

ocenił(a) serial na 6
goddam

tak zniszczyc pojazd trzeba,zeby ludzie nie odkryli technologii obcych,zeby ich nie zrozumieli

ocenił(a) serial na 6
Machine85

Kula była statkiem obcego ( jak sam obcy mówi nie da się do niego wsiąść ponownie) i pierwszą rzeczą którą nakazuje jego rasa po wykryciu ich na ziemi jest zniszczenie statku

ocenił(a) serial na 8
marckoza

Ten odcinek to świetne nawiązanie do "Obcego". Znakomity i jeden z lepszych odcinków całej antologii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones