PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706605}
7,9 192
oceny
7,9 10 1 192
Gab dong i
powrót do forum serialu Gab-dong-i

z jakimi reklamami, gdzie ją widziałeś?

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

zależy od wersji
na wiki.pl online są reklamy

chyba viki.com no i reklamu mozna pominąć

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

no tak, ale czy pominiesz czy nie, to nie zmienia faktu, że reklamy podczas emisji odcinka są

no, ok, zastanowiło mnie tylko to zaznaczenie "z reklamami" i już miałam nadzieję że może jakaś tv kablowa transmituje tą dramę...

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

tak, to chyba jedyny kanał taki jak u nas Polsat, tam co chwila na wszystkim lecą reklamy i to trwają nieraz po 9 minut z tym, że podczas emisji na online można przesunąć reklamy

ale o jakim kanale teraz mówisz? o viki.com czy jakimś innym?

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

na kanale oryginalnym jaki leci drama w Korei, a nie o wiki

to jaki jest adres tego kanału? bo na pewno nie wiki.pl

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

człowieku wiki to strona www, która udostępnia seriale, filmy w postaci online, bez możliwości pobrania
a kanał nie pamiętam, a czy to ważne

człowieku, ta strona viki.com a nie wiki.pl, tak - wazne, zawsze fajnie dowiedziec się o nowej stronie, tylko nie potrafisz jasno wytłumaczyć o co chodzi tylko pleciesz jak potłuczony . jak nie chcesz rozmawiac, to po co wchodzisz na forum???

użytkownik usunięty
Ruby_in_Gold

Hsha co za dialog

Z tego co widziałam odcinki były dodane podwójnie. Ktoś dodał 16 z sezonem, a ktoś inny poprawnie 20 bez sezonu - dlatego dodało się wszystko i były 36odc. Kontrybucja, która miała to naprawić wisiała zacięta (bo już nawet po zaakceptowaniu) przez ładne 2 miesiące - trzeba ją było skasować. Niedawno dodana została druga, zaakceptowana dzisiaj, wejdzie jutro. Zatem liczba odcinków powinna wrócić jutro do normy, oczywiście o ile i ta kontrybucja się nie zatnie... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones