PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 703
oceny
7,7 10 1 26703
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

czy serial ma sensowne zakończenie, czy wątki będą doprowadzone do końca itd.? Jestem w połowie czwartego sezonu i nie wiem, czy dalej oglądać. Tak jak pierwszy sezon był genialny i drugi jeszcze trzymał poziom, tak trzeci i połowa czwartego mnie zmęczyły. Ale jeśli to wszystko się jakoś dopnie to będą brnąć.

ocenił(a) serial na 10
egghead

Ostatni sezon jest inny od poprzednich. Jeśli chodzi o zakończenie to sensowne jest ale moim zdaniem słabe i zbyt mało spektakularne jak na ten serial. Drugą połowę tego sezonu poprowadziłbym inaczej, ale chciałeś bez spoilerów to nic więcej nie powiem.

ocenił(a) serial na 5
lost24

Dzięki, to mnie satysfakcjonuje :)

ocenił(a) serial na 9
egghead

wszystko się dopina na zakładkę :) choć,oczywiście nie brakuje błędów logicznych,według mnie jest to bardzo dobra produkcja i bardzo mnie cieszy to,że twórcy poprzestali na ostatnim sezonie

ocenił(a) serial na 5
kotu78

Dzięki, oglądam już dalej! Błędy ciągną się przez cały serial, ale można przymknąć na to oko, podobnie jak na paradoksy w filmach o podróżach w czasie.

ocenił(a) serial na 9
egghead

Już pewnie dawno obejrzałeś :) Uwielbiam Fringe, ale piąty sezon był dla mnie słaby i pozbawiony klimatu. Zakończenie mdławe i nieco na łatwiznę. Ale i tak myślę o oglądaniu od początku, bo pierwszy sezon oglądałam lata temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones