Formuła 1: Jazda o życie (2019)
Formuła 1: Jazda o życie: Sezon 6 Formuła 1: Jazda o życie sezon 6, odcinek 10

Czerwone czy czarne?

Red or Black 51m
7,9 67
ocen
7,9 10 1 67
Formuła 1: Jazda o życie
powrót do forum s6e10

"Max niszczy bolid Russella" No litości , Russell w niego wjechał , znisczył sobie wyścig - uszkodził bolid rownież Maxowi - dostał karę za to ale w netflixie co ? WINA MAXA VERSTAPPENA .

Diabeu_Tom

Bardziej mnie raziło jak narrator mówił ruszają kwalifikacje a w tle puścili trening gdzie widać na jednym bolidzie zieloną farbę albo zaraz ustawia się do startu a tutaj kwalifikacje i do tego jeszcze Cler w roli eksperta. Dlaczego taka wysoka ocena?

ocenił(a) serial na 7
luki232313

Bardziej jest to spowodowane że pierwszy sezon na prawdę był dobry . Stąd ta wysoka ocena która początkowo wynosiła 9 teraz już jest 7 - i coś czuje że jak bedą powsstawać kolejne sezony bedzie leciała w dół.

Diabeu_Tom

Czaje faktycznie pierwszy był mega dobry, osobiście nie wiem czy kolejny obejrzę

ocenił(a) serial na 7
luki232313

No fakt, z Clair W. to mocno przegięli. Po co ona tam jest (w jakim celu)?
Za to Guenter Steiner mówi sam o sobie, że nie jest inżynierem - fakt, że jako inżynier od wielu lat już nie pracował, ale myślę, że wielu dyplomowanych inżynierów chciałoby mieć takie skille jak on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones