PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548323}
8,2 2 899
ocen
8,2 10 1 2899
Forbrydelsen II
powrót do forum serialu Forbrydelsen II

I sezon zasługiwał w mojej ocenie na maksymalną notę . Sezon II natomiast ,, tylko '' na 9 . Chociaż mamy znowu świetny klimat , scenariusz , aktorstwo i znakomitą muzykę . Polecam jak ktoś lubi b.dobre kino europejskie w tym przypadku rodem z Danii .

jacekxp1

A gdzie obejrzałeś, jeśli wolno spytać? Bo tego sezonu nie widziałam i nigdzie go nie puszczają, o ile się nie mylę.

yrrah

Obejrzałem na Ale Kino + , ale można
także znaleźć np. na TNT Torrent .

jacekxp1

Dzięki! To dużo dla mnie znaczy.

ocenił(a) serial na 6
jacekxp1

Zgadzam się, zaczęłam oglądać II sezon i po dwóch odcinkach na razie nie wbija w fotel. Brakuje napięcia, tego co w I sezonie. Ale pewnie jeszcze się rozkręci :).

kazia87

Mimo wszystko uważam, że zakończenie jest absolutnie genialne i bardzo trzyma w napięciu.

jacekxp1

pierwszy sezon byl naprawde bardzo dobry i ocenilem 8/10, drugi przyznam ze troche mnie meczy, jestem po 5 odcinku i zapal sredni do ogladania

fellas

Główna bohaterka od pierwszego do ostatniego odcinka w tym samym swetrze... Minister sprawiedliwości niechlujny aż wstyd... Obsada nie wbija w fotel (w przeciwieństwie do "jedynki"). A do tego fabuła rozwleczona do niemożliwości. Męczy strasznie ta seria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones