For All Mankind
powrót do forum 3 sezonu

Jakkolwiek dwa pierwsze sezony dają radę, to trzeci to już istny festiwal głupoty.
Z NASA poważnej instytucji zrobiono coś co wysyła naćpane dzieci w kosmos, astronauci, którzy podejmują totalnie głupie decyzje, w ogóle nie zwracając uwagi na konsekwencje.
Miało wyjść "epicko", "wzniośle" a nawet "romantycznie" a wyszła żałosna komedia przesiąknięta głupotą głównych postaci.
Po obejrzeniu trzeciego sezonu, zastanawiam się tylko, kto mógł tak fajny motyw, z wielkim budżetem tak totalnie rozłożyć.
Oczywiście wszystko okraszone jakżeby inaczej ogromną dawką LGBT, która do głównej fabuły kompletnie nic nie wnosi i jest tylko zapychaczem do przewijania.

piotryt2018

Właśnie zacząłem nadrabiać (jestem po dwóch odcinkach trzeciego sezonu) i już zacząłem się zastanawiać, czy to ze mną jest coś nie tak, czy rzeczywiście sprawy poszły w naprawdę złym kierunku (dwa pierwsze sezony, pomimo drobnych mankamentów, uważam za naprawdę świetne). Dalej też jest tak strasznie? Bo jeśli tak, to szkoda mi czasu.

piotryt2018

Karen w końcu umarła więc sezon na +

ocenił(a) serial na 8
piotryt2018

a zawuazyles ze zwiazek radziecki tam dalej istnieje? chlop oczekuje realizmu w takim serialuxdddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones