For All Mankind (2019)
For All Mankind: Sezon 2 For All Mankind sezon 2, odcinek 6
odcinek For All Mankind (2019)

Najlepsze plany

Best-Laid Plans 59m
7,5 166
ocen
7,5 10 1 166
For All Mankind
powrót do forum s2e6

Adamczyk jest w najnowszym odcinku drugiego sezonu. Czy ktoś zna jakieś filmy USA gdzie ruski gra polaka? Tak z ciekawości pytam

skyter

;) raczej nie ma takch przypadkòw

skyter

Jak dobrze płacą, to ja bym zagrał nawet czarnego :P

ocenił(a) serial na 8
plochol

Dobre :)

skyter

Dla Zachodu Polak to Rosjanin a Polaków nie ma. Nie oszukujmy się,

skyter

Rodzina Soprano ;)

skyter

Salt z Angelina Jolie. Daniel Olbrychski gra tam Rosjanina

ocenił(a) serial na 8
sokolpolice

Chodzilo mi raczej o role na odwrót. Czyli prawdziwy Rosjanin co wciela się w role Polaka. Ale jak tam ktoś już wcześniej wspomniał Polacy raczej to mało znaczący się naród, a że Rosja to imperium zła to zazwyczaj role są na odwrót

ocenił(a) serial na 8
skyter

w piątym sezonie Mirosława Hermaszewskiego zagra na pewno jakiś Rosjanin :)

ocenił(a) serial na 8
rafalhirsch

dobre, dobre ;)

skyter

Olek Krupa za oceanem przeważnie grywa Rusków.

skyter

Costa Ronin grał Wojtka Frykowskiego u Tarantino XD

skyter

na bank sie cos znajdzie w rosyjskim kinie ale w zachodnim no raczej nie ma szans

zreszta po co Rosjanin mialby grac Polaka? Polakow w USa jest duzo wiec jak ktos szuka Polaka to nie ma problemu znalezc ( vide Adamczyk w w Hawkeye)

Rosjan na zachodzie zapewne mniej ( przynajmniej dobrych aktorow) i czesciej sa pokazywani w filmac wiec jakas czesc graja Polacy

taki swiat nawet u nas ( zapewne z braku zajebistych aktorow Ukrainskich) w Ogniem i Mieczem ukrainskiego kozaka Bohuna gral Rusek Domagarow i zagral zajebiscie wiec w dupie mam ze nie byl Ukraincem)

skyter

A ile znasz amerykańskich filmów o Polaczkach?

ocenił(a) serial na 8
eltoro10000

No troche sie znajdzie. Moze nie typowo o Polakach ale o polskich żydach :D

skyter

Ja znam szwedzkiego aktora - Peter Stormare, który ciągle gra Rosjan i to tak dobrze, że niektórzy myślą, że to Rosjanin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones