For All Mankind (2019)
For All Mankind: Sezon 2 For All Mankind sezon 2, odcinek 6
odcinek For All Mankind (2019)

Najlepsze plany

Best-Laid Plans 59m
7,5 166
ocen
7,5 10 1 166
For All Mankind
powrót do forum s2e6

Niezły zaskocz kiedy papież wysiada z samolotu ;)

szatan667

Na tę chwilę to epizod. Ale mocny, całoodcinkowy ;)

szatan667

Bardzo dobrze sobie poradził. W sumie to powinien w tym serialu na dłużej zagościć.

szatan667

Widzieli i mało z krzesła nie spadli haha! a tak na serio to fajnie że polscy aktorzy odnosza sukcesy, ktoś powie że małe ale ja uważam inaczej.. chociaż nie ukrywam że od Adamczyka wolałabym zobaczyć w tej roli Dorocinskiego albo Kota..

paczi88

Czemu Pan Adamczyk poradził sobie całkiem nieźle :-)

ocenił(a) serial na 7
szatan667

Ciekawa rola, dużo wnosząca do fabuły, ciekawe czy pojawi się w trzecim sezonie.

Mehoweck

Z pewnością się pojawi, w ostatnim odcinku okazuje się, że jest szpiegiem. A, spojler alert :D

conradez

Takim z przymusu.... Dla mnie tak to wyglądało xd
Do tego będzie szpiegowanie-flirtowanie :), więc powinien się pojawić w 3 sezonie...

szatan667

Sceny w ostatnim odcinku, gdzie Sergiej rozmawiał z budki telefonicznej grał dziedziniec Centrum Bankowo-Finansowego w Warszawie :)

Anja_Parus

Ech, kochana, nie pojelas ironii. To jest Bialy domek, byla siedziba partii.

alisspl

Wiem, że to była siedziba PZPR, ale chodzi mi o to, że Warszawa grała Moskwę.

alisspl

Wiem, że to była siedziba partii, chodziło mi o to, że Warszawa grała Moskwę.

alisspl

Wiem, że to była siedziba PZPR, chodziło mi o to, że Warszawa grała Moskwę.

szatan667

Dobrze wypadl. Poczatkowo slabo mu wychodzil rus akcent i glupie to bylo, ze mowil barszcz po ang, a nie po polsku, ale potem sie wyrobil. Jak dla mnie mowil swobodnie, naturalnie, dobrze gral. Nie wiem czemu w polskich produkcjach aaktorzy graja jakby grali w sluchowisku radiowym albo w teatrze, psujac imersje, a tu prosze, potrafi. W scenie w Apollo jak sie kitrasil z Margo szczerze sie smialam. Niestety rozwoj wypadkow jest bardzo sztampowy... kto z nas znajacy realia systemu uwierzylby w te wszystkie samowole, telefony do Moskwy i USA i z powrotem, i tak dalej. A baba jak zwykle naiwna. Po 10 odcinku musze niestety stwierdzic, ze wg tworcow kobiety sie nie nadaja na powazne stanowiska, misje i dowodzenie. Wszystkie tam robia co chca, zadna nie wykonala rozkazow, mysla tez sercem w tylku albo faktycznie hormonami. Nawet 3 wojne prawie jedna rozpetala, niezaleznie o tego, ze zachowanie ruskich z pudlem bylo skrajnie glupie, a obie nacje powinny znac oba jezyki od dekad. Zona Eda, to kompletna kretynka bez powodu. Faceci nienormalnie, slupki podporowe, glupki, geje albo na wszystko sie godza i przepraszaja za to, ze ktoras zrobila im krzywde. Poczytajcie o Sun Tzu jak konkubiny szkolil. Tysiace lat i nic sie nie zmienilo. Zamiasst rownosci plci mamy rzadzacy sie babiniec, niezbyt niestety logicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones