Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 8 Flash sezon 8, odcinek 20
odcinek Flash (2014-2023)

Negative, Part 2

7,2 95
ocen
7,2 10 1 95
Flash
powrót do forum s8e20

Wrażenia

ocenił(a) serial na 8

Muszę przyznać, że to był całkiem przyjemny sezon. Pozostaje tylko czekać na ostatni 9. Ciekawe czy kontynuują wątek nowego awatara Negative Force. Końcówka sugeruje, że może to być Cobalt Blue. Ciekaw jestem nowej Frost bo końcówka odcinka + to że Panabaker nie wraca do roli, sugeruję zmianę aktorki. Bardzo możliwe również, że pojawi się Max Mercury. No i chyba najsmutniejsze to raczej definitywne pożegnanie z Thawne'm. Tym samym raczej definitywnie porzucono wątek kryzysu z gazety z pierwszego sezonu. Jak na razie ciekawie zapowiada się finałowy sezon. No i ciekawe jak to zakończą. Arrow nie żyje, Supergirl się ujawniła. Ciekawe co wymyślą dla Flasha. Nic tylko czekać.

SibonWobu

w ostatnim sezonie wymyślą, że sezony 2-8 to druga linia czasu, któryś z flashy się cofnie i okaże się, że te wydarzenia nigdy nie miały miejsca. 8 sezon jest poprostu już tak nudny, że nie dziwi nawet znaczącej liczby komentarzy. Chyba garstka znudzonych jeszcze ogląda serial. Kiedyś wkurzał wątek miłosny iris i flasha teraz mam wrażenie w każdy odcinku się przepraszają niezliczoną ilości razy i udowadniają kto ma rację a kto nie, dramat do potęgi. Do 4 sezonu serial ok, dalej niestety to już nie to. Podobnie było z arrow niestety.

ocenił(a) serial na 10
Waclaw_Chrobry

No to chyba Barry filmowy zmieni całe universa w tym świecie DC ale niestety stworzy po prostu kolejną alternatywną rzeczywistość, to co do tej pory niestety zostanie ale nie będzie miało wpływu na nowe twory. Ten nowy RedDeath to porażka że to nie Bruce no ale cóż dobrze żeten serial się kończy

ocenił(a) serial na 6
SibonWobu

Mam tylko nadzieję że jakoś sensownie to zakończą. Totalny brak pomysłów. Nie wiem jakim cudem jeszcze pociągną ten 9 sezon.

ocenił(a) serial na 10
tihomax

Arrow zabierze Barryego w zaświaty, Red Death zabija Reverse Flasha i będzie po sezonie. Ale tak szczerze mówiąc to nie da się zabić Reverse Flasha. Jedyny sposób to zniszczyć Muzeum Flasha albo zabić Reversa jeszcze przed odkryciem przez niego Negative Force

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones