Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 8 Flash sezon 8, odcinek 20
odcinek Flash (2014-2023)

Negative, Part 2

7,2 95
ocen
7,2 10 1 95
Flash
powrót do forum s8e20

Finał sezonu moim zdaniem w końcu zbliżył się do epizodów z pierwszych sezonów. O ile wątek poszczególnych sił był w poprzednim sezonie po prostu nudny o tyle w tym wydaniu wypadł znośnie. Reverse Flash oczywiście zgarnia wszystkie laury. Jest to zdecydowanie najlepszy złoczyńca serialu. Jestem bardzo ciekaw czy to naprawdę była ostateczna śmierć Thawne'a. Liczę, że w finale serialu ukazana zostanie walka zapowiada w gazecie w ukrytym pokoju. Cały sezon w głównej mierze opierał się na sentymentach z początkowych sezonów. Armageddon jako minicross wypadł bardzo ciekawie. Dał możliwość występów wielu postaci z innych seriali z jednocześnie bardzo przemyślaną fabułą.
Nieco mniej ciekawie wypadł wątek Deathstorma niemniej jednak ponownie zagrano na sentymentach poprzez powrót Ronniego, Eddiego i Nory Allen. Zwieńczenie tego wątku śmiercią Frost w powiązaniu z Ronniem wypadło moim zdaniem ciekawie. Bardzo jestem ciekaw jak potoczy się wątek Catelyn w kolejnym sezonie.
Ostatnie 4 epizody podsumowały wiele wątków, m.in. Diggle'a, chociaż w tym wypadku 2 lata po finale Arrowa i wałkowaniu motywu Lanterna było to moim zdaniem najsłabsze rozwiązanie. Powrót Matta Letschera jako Reverse'a był naprawdę zaskakujący. Bardzo miło, że zwieńczono wątek Thawne'a zmiksowaniem gry Matta i Toma. Cały sezon oceniam 7/10. Uważam, że poziomem zbliżony jest do początkowych sezonów serialu. Myślę, że chętnie obejrzę ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 8
359

Moim zdaniem to definitywny koniec Thawne'a. Cavanagh z tego co czytałem ostatecznie pożegnał się z serialem. A jako, że ten był ostatnim żyjącym Thawne'em i to że N-Force nie mają awatara można uznać ten odcinek za definitywne pożegnanie z Thawne'em. A co za tym idzie najprawdopodobniej nie zobaczymy tego kryzysu z gazety. To samo z Frost. Danielle Panabaker odchodzi z serialu, ale to że jeszcze zobaczymy Frost jest raczej pewne, patrząc na końcówkę odcinka. Tyle, że będzie zmiana aktorki. No i ciekawe jak to zakończą. Arrow nie żyje, Supergirl się ujawniła. Ciekawe co wymyślą dla Flasha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones