PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 651
ocen
7,5 10 1 44651
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

(1) Supergirl.S03E08
(2) Arrow.S06E08
(3) The.Flash.2014.S04E08
(4) DCs.Legends.of.Tomorrow.S03E08

ocenił(a) serial na 6

Super, dzięki! Jak odpaliłem odc. 8 to się zdziwiłem o co chodzi, jestem nie w temacie, co tu się dzieje. Jest to całkowicie oderwana od tych seriali mini seria? Tzn. nie oglądam, albo nie jestem na bieżąco z innymi serialami poza FLASH czy zaczynając oglądać tą mini serię muszę znać co działo się w poprzednich odcinakach tych seriali? Czy można pominąć odcinek 8 Flash'a i oglądnąć 9 bo ósmy nie ma żadnego wpływu na historię całego serialu?

użytkownik usunięty
bambus002

Z tego co widzę, Crisis on Earth-X jest czymś osobnym względem fabuły każdego z seriali (choć niewykluczone, że mogą pojawić się później wzmianki odnośnie fabuły tego crossovera) - poza obecnością bohaterów/postaci obecnych w tych serialach. Teoretycznie tak, możesz ominąć odcinek 8, ale jako Fan serii nie polecam tego robić ;-)

!!!SPOILER!!!

Pod koniec ostatniego odcinak crossovera (DC's Legends of Tomorrow) Barry i Iris (plus jeszcze jedna para) biorą ślub (!) Także w dziewiątym odcinku Flash-para jest już po ślubie ;-)

ocenił(a) serial na 6

Na pewno obejrzę całą tą mini serię :) Ale dobrze wiedzieć, że nie trzeba być na bieżąco z tymi serialami. Supergirl zatrzymałem się na końcówce 2 sezonu a w Arrow chyba na 4, także chcąc kontynuować Flasha musiałbym trochę czasu poświęcić na nadrobienie zaległośći, dobrze jednak wiedzieć, że nie jest to wymagane. Jeszcze raz, dzięki :D

ocenił(a) serial na 6

Gdzie obejrzę 4 cz. „Crisis on earth X”? Obejrzałam już 3, ale nie mogę znaleźć nigdzie napisów polskich do odc Legends of Tomorrow

ocenił(a) serial na 8
emilkaaas

Napisy są na napipr0jekt i na naplsy24.

emilkaaas

Na tvlinks też można znaleźć

W supergirl w 2 sezonie, odcinek 8 pojawia sie flash i prosi supergirl o pomoc. Jaki odcinek flasha obejrzec by zobaczyc jak mu pomogla?

ocenił(a) serial na 10
Qjr

3x08 , potem kontynuacja jest w Arrow 5x08 a zakończenie w Lot 2x07

Qjr

Sezon 3 odcinek 8 odcinek nazywa się "Inwazja"

ocenił(a) serial na 4

Mam inna liste
-legends of today
The Flash,02-08
Arrow.S04E08.Legends.of.Yesterda
-inwazja
DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E07.
The.Flash.2014.S03E08.Invasion
Arrow.S05E08.
-kryzys
s03e08 Crisis on Earth-X Part 1 - Supergirl
Arrow,06-08
the flash 04-08
DC Legends of Tomorrow,03-08
- elseworlds
The Flash,05-09
Arrow.S07E09.PL.720p.BRRip.XviD-H3Q.avi
3 s04e09 Elseworlds Part 3 - Supergirl
-Crisis on Infinite Earths
Supergirl 05-09
Batwoman,01-09
Flash.S06E09
Arrow S08E08
DCs Legends of Tomorrow,05-01

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones