PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108606}

Firefly

8,1 15 809
ocen
8,1 10 1 15809
8,8 5
ocen krytyków
Firefly
powrót do forum serialu Firefly

Ktoś powinien napisać pracę o tym serialu :D Fenomen Firefly.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Nie tylko ty :)

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Hej, tydzień temu w końcu go obejrzałem. Rewelacja, fajny, lekki i przyjemny. Przypomniały mi się stare dobre Gwiezdne Wojny. Widziałem, jednego posta gdzie gościu napisał, że tak wyglądało życie Hana Solo przez historią z Jedi . Zgadzam się z nim w 100%. Tylko czemu robili 1 sezon, tego nigdy nie zrozumie

kwahoi

Porównanie do Hana Solo ciekawe:) Obecnie mam nadzieję,że serial Dark Matter pociągną dłużej. Szkoda,że przygodowe si-fi obecnie jest mało popularne.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Tej nocy zacząłem przygodę z nim, planując rozłożyć sobie serial na dwa tygodnie. Właśnie obejrzałem połowę ;)

ocenił(a) serial na 9
lew890

Ja dziś obejrzałem ostatni odcinek i film Serenity. Świetne kino, aż mi smutno że już obejrzałem wszystko.

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

Też tęsknie za Firefly, ale szczerze mówiąc pojawił się nowy bardzo dobry serial, który uzupełnia pustkę po FIrefly i BSG.
Gorąco polecam The Expanse , szczególnie jak akcja rozkręca się pod koniec 1 sezonu, 2 sezon to już mistrzostwo :)

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Parę lat jeszcze odczekam, jak już prawie wszystko zatrze się w pamięci i oglądam od początku :))) Sprawdzony proces, fakt że na prędkość i rozmiar tracenia przez mnie danych, delikatny wpływ może mieć ganja, ale jest to drobne poświęcenie biorąc pod uwagę że nagrodą za te wszystkie lata 'bólu i cierpienia' jest obejrzenie "Firefly"na świeżości ;)
Także polecam The Expanse, najlepszy serial sci-fi jaki widziałem. Zaczyna się faktycznie spokojnie, ale to dlatego że akcja dzieję się w kilku miejscach jednocześnie i to oczywiście nie na jednej planecie, samo przedstawienie świata, wstępne narysowanie obowiązujących zasad trwa ze 4 odcinki.

Silvestris

Oglądałem The Expanse;) Prawda,że akcja tam idzie powoli do przodu. Myślę,że po Firefly warto obejżeć serial Con Man. Większość obsady tam jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones