PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108606}

Firefly

8,1 15 823
oceny
8,1 10 1 15823
8,7 6
ocen krytyków
Firefly
powrót do forum serialu Firefly

Taka perełka ;o

ocenił(a) serial na 9

Nigdy nie miałem styczności z tym serialem, muszę powiedzieć, że oglądnąłem dużo seriali SCI-FI i uważam się za fana tego gatunku.
Zaczynałem na SG1, poprzez SG Atlantis, dalej Universe na Battlestar Galactica kończąc. Każdy z tych seriali miał swoje lepsze i gorsze strony. Świetne momenty i zapychacze... I tak krążyłem ostatnimi czasy szukając serialu dla siebie... i w końcu znalazłem.

Teraz oglądam Firefly i pierwszy raz w życiu wystawiam ocenę po 3 odcinku (The Train Job). Jest to zasłużona dycha. Byłoby 9 ale scena na koniec odcinka przy zwrocie kasy rozwaliła mi mózg :D Nie pamiętam kiedy ostatnio tak się śmiałem.

Arcydzieło.
Ogromna szkoda, że go przerwali bo ten serial to mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 9
megoznik

Po oglądnięciu całego sezonu i filmu zniżam do 9/10, gdyż niestety ze 2-3 odcinki zaniżają poziom. Tak czy siak jest to genialny twór i obowiązkowa pozycja dla każdego fana sci-fi ;)

ocenił(a) serial na 9
megoznik

Był jeszcze pełnometrażowy film "serenity" ale jeśli serial ci się podobał to go nie oglądaj bo zrypali go na całego

ocenił(a) serial na 9
katakumby0

oglądnąłem było w pakiecie :) Faktycznie serial dużo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones