Firefly Lane
powrót do forum 2 sezonu

Zakończenie sezonu

ocenił(a) serial na 7

Nie do końca rozumiem zakończenie sezonu 2. Znaczy rozumiem to, że Kate zmarła, pokazany był fragment jej pogrzebu, to, jak Tully dostała pudełeczko z najważniejszymi pamiątkami - to się zgadza. Ale jednak w trakcie sezonu były pokazywane przebitki "10 lat później", z których wynikało, że Kate udało się wyzdrowieć, wrócić do pełni sił, i jeszcze być obecną na ślubie swojej córki. Nie do końca rozumiem w takim razie, czym były te przebitki z przyszłości. Czy ja coś źle zrozumiałam/zapamiętałam? Albo nie skupiłam się na jakimś fragmencie, w którym byłoby to wyjaśnione, że np. to był wymysł jakiejś alternatywnej rzeczywistości/czyjś sen?
Przez to czekałam na happy end, a tu niespodzianka. Podobno 3 sezonu ma raczej nie być. Nurtuje mnie to już od paru dni, może ktoś również zwrócił na to uwagę?

ocenił(a) serial na 8
yellowclaw

Ta scena, gdzie Tully rozmawia z Kate przed slubem patrzac w lustro, ze wykonaly kawal dobrej roboty itd.. to Tully sobie wyobrazala, ze rozmawia z Kate. Potem byla scena, ze sie odwrocila i Kate zniknela

ocenił(a) serial na 8
claudii1308

Dzięki, mnie też to nurtowało. Jak chciałam obejrzeć ten moment ponownie, to nie mogę go znaleźć. W którym to było odcinku?

ocenił(a) serial na 8
aniontko_ka

Jest to poczatek 16 odcinka 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
claudii1308

Dziękuję! ❤️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones