Firefly Lane
powrót do forum 2 sezonu

Czy ktoś też miał wrażenie, że w tych ostatnich odcinkach to był trójkąt Kate, Tully i John? Przeszkadzało mi, że właściwie Tully nie dawała Kate i Johnowi żadnej przestrzeni. Przez to, że nie miała swojej rodziny miałam wrażenie, że jest drugim mężem Kate (sceny, jak Kate zaszła w ciążę albo zaraz po ślubach).

annia_o

Dokładnie. Miało się wrażenie, ze to nie jest przyjaźń, tylko chore uzależnienie. Nie kazdy mężczyzna by to znosił tak dobrze jak Johny.

ocenił(a) serial na 6
annia_o

Gdyby Johnny nie miał świadomości, że tak to będzie wyglądało, już dawno by ją zostawił. Musiał od samego początku zdawać sobie sprawę z tego, że Kate będzie miała dwoje partnerów, i że nawet niekoniecznie to on będzie tym ważniejszym. Tully zawsze była częścią ich związku.
A że w ostatnich tygodniach spędzała z nimi tyle czasu - no wtedy akurat tym bardziej liczyły się uczucia i potrzeby Kate, a nie jego, nawet jeśli wolałby, żeby mieli więcej czasu tylko we dwoje (czy we troje razem z córką).

Sol89

Na końcu to zrozumiałe, ale miałam na myśli te początki małżeństwa. Jest zresztą taki moment, jak Tully wprasza się na kolację i Johny mówi coś o granicach. Jak widać potem nie udało mu się ich nigdy ustalić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones