PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829586}

Firefly Lane

7,2 11 358
ocen
7,2 10 1 11358
Firefly Lane
powrót do forum serialu Firefly Lane

Troche jestem rozczarowana ich związkiem. Max taki zakochany... ciąża, ślub, poronienie... mialam nadzieje ze zaczna od nowa. Bardzo się zawiodłam kiedy nie przyszedł do altanki. Na to co deklarował, strasznie krótko ta miłość trwała...

martini3355

Może mimo zakochania dostrzegł brak miłości ze strony Tully, a jedynie egoistyczne i puste obietnice jakimi go obdarzala w zależności od jej sytuacji emocjonalnej? Dla Tully byłby to budujacy zwiazek, a dla niego niestety toksyczny.

bella0203

Dokładnie, Tully była dla niego zbyt niestabilna, kompletnie nie liczyła się z jego uczuciami, ani przez jedną mikrosekundę nie wykazała żadnej troski o niego. A Max już miał za sobą kiepskie doświadczenia i poprzedni rozwód ze względu na egoizm drugiej strony. Bardzo ziomka szkoda.

martini3355

SPOJLER!!!



A czy ktoś z Was jeszcze zauważył, że ten koleś z napadu wyglądał dokładnie jak Max (tylko młodszy)? Jeśli to on, to spodziewam się, że wróci w następnym sezonie i będzie chciał kasę Tully wyciągnąć. ;> Być może całość ukartowana właśnie po to - żeby "odwdzięczyć" się za to, że trafił wtedy poniekąd przez nią za kratki. Ale znowu jeśli tak jest, to nie wiem, czy to nie przegięcie wobec Tully - serio, nie może spotkać jej nic dobrego?

ocenił(a) serial na 8
martini3355

Może byś napisał i zaznaczył spojler zanim napiszesz komentarz ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones