PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800593}
7,7 10 336
ocen
7,7 10 1 10336
Final Space
powrót do forum serialu Final Space

Na "Final Space" trafiłem przypadkowo przeglądając fanpage Netfliksa już po premierze serialu. I tak szybko, jak się za niego wziąłem, tak szybko go ukończyłem. W jeden wieczór.

A to dlatego, że animacja jest świetna. Interesuje kompletnie od pierwszego odcinka i nie sposób się oderwać aż do poznania finału całej historii Gary'ego.

Bohaterowie rozpisani bardzo dobrze, przemyślane i nieprzewidywalne plot twisty i te piękne widoki na kosmiczne pustki. Wciągnąłem się bardzo i teraz bardzo niecierpliwie będę czekał na drugi sezon!

Jeśli ktoś miałby ochotę poznać moją kompletną opinię, to zapraszam do siebie na bloga: https://tekstualnie.com/2018/07/31/final-space/ :)

ocenił(a) serial na 6
Seternam

Szkoda, że tego finału... nie ma. Kolejny serial, gdzie nie potrafią opowiedzieć historii w jednym sezonie, bleeeh. Na dodatek momentami jest przesadnie poważno-dramatyczny (chyba twórcy do końca nie wiedzieli w którą chcą iść stronę i stanęli w pół drogi) co kiepsko koresponduje z dziurawą, naciąganą i pretekstową historyjką a poziom dowcipów jest bardzo różny, od bardzo udanych po kompletnie chybione. Przyjemna rzecz, ale chyba dałoby się z tego więcej wycisnąć.
Aha, głos Rona Perlmana jako ojca na duży plus. Facet powinien częściej dubbingować animacje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones