PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800593}
7,7 10 336
ocen
7,7 10 1 10336
Final Space
powrót do forum serialu Final Space

Jest dobrze

ocenił(a) serial na 8

A nawet bardzo dobrze.
Nie wiem czemu, ale skojarzył mi się z Mass Effectem skrzyżowanym z BoJackiem Horsemanem.

Zaczyna się niewinnie, ale im dalej tym lepiej, a ostatni odcinek ma w sobie ogromny ładunek emocjonalny. Naprawdę - przypomina misję samobójczą z Mass Effect 2. Nawet nawiązania lovecraftowskie się przewijają...

Polecam. Mooncake skradł mi serduszko.

ocenił(a) serial na 8
AndrewGrabos

Zgadzam się w 100%. Bez szumnych zapowiedzi, bez marketingu. Włączając Netflixa nie spodziewałem się, że dostanę coś aż tak dobrego. Serial pochłonąłem w jeden wieczór. Spodziewałem się głupiej komedyjki. Na szczęście zawiodłem się pozytywnie. Postacie są genialnie rozpisane. Nie mogę doczekać się drugiego sezonu.

AndrewGrabos

właśnie też Final Space skojarzył z BoJackiem Horsemanem (którego szczerze i absolutnie ubóstwiam). spodziewałam się jakiegoś może trochę zbereźnego animowanego serialu dla dorosłych i w sumie czegoś przeciętnego a tak mnie wciągnął że obejrzałam za jednym zamachem. "Final Space" jest świetnym serialem komediowym (to absolutnie moje poczucie humoru), ale absolutnie nie spodziewałam się tego że jednocześnie rozbawi mnie i zdołuje. ogółem nie przewidziałam tego całego ładunku emocjonalnego.


i teraz weź człowieku czekaj cały rok na 2 sezon. o ile w ogóle będzie...


Mooncake również skradł mi serduszko ;)

ocenił(a) serial na 2
isobel

Mnie nie podszedł zupełnie. Gary strasznie irytujący... a kiedy nie lubi się głównego bohatera ciężko ogląda się serial.

ocenił(a) serial na 6
boba27fett

mi serial się w większości podobał. świetnie się bawiłam wyszukując nawiązania do coraz to kolejnych tekstów kultury, ale muszę się zgodzić, główny bohater to najsłabsze ogniwo. co kto lubi, mnie osobiście tak rozkrzyczane postacie denerwują.

ocenił(a) serial na 8
isobel

Na szczęście prace nad 2. sezonem ruszyły już w styczniu, więc historia na pewno zostanie pociągnięta dalej. Premiera za rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones