PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747327}
6,3 592
oceny
6,3 10 1 592
Feed the Beast
powrót do forum serialu Feed the Beast

LOL. Śmierć Rie nie była wypadkiem. Ona została zabita! Niemożliwe! Och, wróć, było to do przewidzenia praktycznie od samego początku, gdy dowiedzieliśmy się o okolicznościach jej śmierci... N/C.

Kolejne przewidywalne zdarzenie stało się faktem. Romans Rie i Diona. "Pożyczenie broni przez TJ. I teraz, że Rie została zamordowana. Za łatwo było to wszystko przewidzieć, zero zaskoczeń lub zwrotów akcji...

Krótko pitrasząc: strata czasu i nie polecam tego serialu.

ocenił(a) serial na 6
Herushingu

Sądząc po zakończeniu twórcy mieli w planach 2 sezon, jednak patrząc na odbiór oraz recenzje tego serialu nie wiem czy jest możliwość jego przedłużenia.

Co do finału: byłem w 100% pewien, że TJ się odezwie i się nie pomyliłem. Boli przewidywalność tego serialu. Szkoda, że twórcy pokazali więcej strzelanin oraz wojen gangów, a zrezygnowali z gotowania. Trzeba czekać na kolejną produkcje, gdzie ludzie będą zakładać restaurację od podstaw i gotowania będzie na pierwszym planie.

ocenił(a) serial na 5
PlaceHolder

no tak, to było oczywiste, że wcześniej lub później przemówi, i że dojdzie do tego w jakieś dramatycznej sytuacji. Ale z drugiej strony kiedyś musiał przemówić, i musiało być to wymuszone jakimś zajściem, zatem to taka oczywista oczywistość.

ocenił(a) serial na 5
Herushingu

A mnie bardziej niż przewidywalność boli jak ktoś to wcześniej napisał, że od pewnego momentu twórcy zrobili z tego telenowelę pt. każdy z każdym.

Początkowe odcinki były ok, później już tylko gorzej. Jeszcze przedostatni mi się podobał ale reszta... 2. sezonu raczej nie będzie, zdziwiło mnie to otwarte zakończenie.

ocenił(a) serial na 5
ProXima9404

Dokładnie tak telenowela i to taka na maxa przewidywalna . hehe jeszcze ten finał otwarty chyba twórcy naprawdę liczyli że dostaną 2 sezon za taki żeby nie napisać gniot to bardzo przeciętny serial . Tj wreszcie przemówił OMG jaki zwrot akcji na koniec myślałem że mnie do kanapy wgniecie . Jeszcze ten wybuch na końcu heh co za emocje . Powiem szczerze że po pierwszych 3 może 4 odcinkach nie było tak tragicznie a potem to jak zjechać sankami z górki . Nie polecam serialu dam mu 5 przy końcowej ocenie , jak ktoś liczy że to serial o gotowaniu , to niech sobie z góry odpuści /;:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones