PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867937}

Fatma

6,3 506
ocen
6,3 10 1 506
Fatma
powrót do forum serialu Fatma

Pierwszy odcinek był dość męczący w odbiorze, a końcówka położyła logikę na łopatki - ktoś wpycha człowieka pod pociąg, a ten sobie po nim na luzie przejeżdża i... odjeżdża w siną dal ;D Warto oglądać dalej?

caramilla

Ja bardziej uśmiechnąłem się potem, gdy w telewizji pokazywali nagranie z monitoringu i mimo, że Fatma je zobaczyła, to jak gdyby nigdy nic nadal chodziła po mieście w tej chuście, ubraniu itd. Ale taka właśnie myśl przewija się w tej historii, że najlepiej ukrywać się na widoku :)
Nie będę zdradzać treści, natomiast ciekawy serial i bez większego znużenia da się go obejrzeć.

ocenił(a) serial na 1
caramilla

Jak dla mnie to stracony czas...dalej nie będzie lepiej

caramilla

Ja dotarlam do konca i mi sie podobalo. Jak przedmowca mowi - mysl ktora przewija sie w historii to ze najlepiej sie ukryc bedac na widoku. Pozatym tam wiekszosc kobiet chodzi wlasnie tak ubrana jak Fatma. Drugie co dalo mi do myslenia to zakonczenie....Mozna roznie interpretowac. Wazne ze z odcinka na odcinek sa nowe zaskakujace watki i zwroty akcji. Ja polecam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones