Fargo
powrót do forum 2 sezonu

postaci, historia fabula, to jak to jest nakrecone muza. jest genialnie. naprawde najlepszy serial tego roku obok gry o tron

goraca_bulka

Jak pierwszy sezon oglądałem przewijając co chwila bo jakoś mi nie podszedł, tak drugi oglądam z zachwytem

ocenił(a) serial na 10
goraca_bulka

Zdecydowanie lepszy niż Gra o Tron IMO. I także zdecydowanie lepszy niż 1 sezon Fargo- bo, po 1: nie ma tam denerwującego Martina Freemana, 2: akcja dzieje się w przeszłości i jest po prostu dużo, dużo lepszy klimat.

ocenił(a) serial na 7
weruda

Freeman stracił wiele po tym jak został hobbitem. Tak samo jak frodo hooligan. Co się zobaczyło to się już nie odzobaczy :))) Ale sezon drugi to rewelacja, po prostu miazga.

goraca_bulka

bez przesady, ze lepszy... na pewno trzyma poziom, ale zdecydowanie nie jest lepszy :)

ocenił(a) serial na 10
tix666

jest lepszy o 11,2335 %

ocenił(a) serial na 9
Crackr

ja powiem tak, pierwsze odcinki drugiego sezonu miazdga ale jednak jest coraz gorzej jak na moje wiec z 1 ka sie zrownuje. oba sezony maja niesomowite momentu i w obu czasem wieje nuda

użytkownik usunięty
goraca_bulka

Hanzee w ostatnich odcinkach wymiata :D

ocenił(a) serial na 9

ostatni odcinek zdecydowanie na plus:)

użytkownik usunięty
goraca_bulka

Gdyby nie motyw UFO potwierdziłbym to co piszesz w 100%. Kosmiczny motyw spowodował, że sezon 2 oceniam na max 6. Bez UFO dałbym co najmniej 8.

ocenił(a) serial na 9

już bez przesady że o dwie oceny w dół za jakiś mało znaczący wątek

ocenił(a) serial na 8
goraca_bulka

Eee. Sezon drugi to podróba. W miarę sprawna, ale już cała ta historia pęka w szwach odsłaniając tandetę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones