PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449230}
6,0 2 074
oceny
6,0 10 1 2074
Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany
powrót do forum serialu Fanny Hill: Zwierzenia kurtyzany

Oglądnęłam początek - Funny trafiła do burdelu a potem spotkała kochasia i teraz uszczęśliwiają się w hotelu... czy jest sens to dalej oglądać czy będzie to jedna wielka seks przygoda jak dotychczas? Powiem szczerze, że liczyłam na coś innego - a tu prawie godzina minęła a ja się męczę oglądając cudze orgazmy.

ocenił(a) serial na 2
SanchoPansa

Nie ma sensu, głupota, kicz, beznadzieja, XIX wieczny burdel.

nander

W książce też były bzdury a największą głupotą był opis utraty dziewictwa, co za beznadzieja, prawie jak tortury. Kiedyś gdy byłem małolatem to jeszcze w to uwierzyłem, dziś wiem że to totalne bzdury.

użytkownik usunięty
SanchoPansa

Na pierwszym planie są życiowe perypetie Fanny, a nie seks (który jest tylko tłem opowieści).

Jaaaasne, tak sobie to tłumacz.

użytkownik usunięty
SanchoPansa

W tym filmie przecież nawet penisa nie pokazano.
Jeśli masz jakiś problem z seksem, jest to Twój problem. Pozostają filmy dla dzieci.

Masz rację, penisa nie pokazano - ciekawych dialogów i fabuły też za specjalnie nie ;)

użytkownik usunięty
SanchoPansa

Z dialogami się zgodzę, to chyba najsłabsza część filmu. Fabuła mi się podobała, ale to rzecz gustu, a de gustibus non desputandum est

SanchoPansa

Nie ma sensu dalej oglądać. To film o głupiej lada cznicy Fanny która nie potrafi znaleźć przyzwoitej pracy.

LadyTinaprincess

Nie wiem na ile film odpowiada książce, ale w książce cała fabuła opierała się na przygodach łóżkowych Fanny więc nie ma co spodziewać się czegoś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones