Falcon i Zimowy Żołnierz (2021)
Falcon i Zimowy Żołnierz: Sezon 1 Falcon i Zimowy Żołnierz sezon 1, odcinek 5

Prawda

Truth 1h 2m
7,5 1 255
ocen
7,5 10 1 1255
Falcon i Zimowy Żołnierz
powrót do forum s1e5

Za to ,że Marvel w odróżnieniu od DC pokazuje normalne życie i problemy przyziemne naszych ulubionych postaci ma u mnie wielki plus.. Nie tylko latanie z laserami za kosmitami i czarodziejami z przeładowniem walki i efektów specjalnych jest fajne... Dla mnie bardzo fajny odcinek ,który odpowiada na wiele pytań.  Serial przez pokazywanie również normalnego życia bohaterów i ich codziennych problemów pozwala nam bardziej polubić postacie Sama I Buckiego ( rodzina , emocje, koszmary , dom ) ....  no i.. dalej  Dla osób , które nie wiedzą aspekt polityczny przejawia się w komiksach Marvela odkąd tylko były wydawane. ( tu mamy problem ... no właśnie .. nie spojleruje zobaczycie zrozumiecie )
Obiecane Cameo też pewnie sprawia dużo większe wrażenie na fanów starych komiksów .. a nie zwykłego kowalskiego. Dlatego też za niepotrzebne budowanie przez Disneya smaczki dużo osób pewnie się zawiodło tym szczegółem... czekam na finał zobaczymy co dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones