Falcon i Zimowy Żołnierz (2021)
Falcon i Zimowy Żołnierz: Sezon 1 Falcon i Zimowy Żołnierz Sezon 1, Odcinek 3

Diler Mocy

Power Broker 55m
7,5 1 331
ocen
7,5 10 1 1331
Falcon i Zimowy Żołnierz
powrót do forum s1e3

Baron Zemo

ocenił(a) serial na 5

Tańczący w klubie trafił w jakiś mój czuły punkt, bo to najlepsza scena jak dotąd w tym serialu :D

użytkownik usunięty
BlakJoint

Hahhha, Zemo genialny <3

BlakJoint

Z The Falcon and the Winter Soldier robi się powoli trochę taki serial Arrow na sterydach, z większym budżetem. W 3 odcinku ewidentnie jakieś nawiązanie do Cyberpunka, Dredda albo Blade Runnera. Ogólnie po kilku odcinkach szału nie ma, ale dam mu szansę i obejrzę całość.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

To samo pomyślałam jak to zobaczyłam. W ogóle ten odcinek był bardzo udany, w dużej mierze dzięki obecności Zemo, którego uwielbiam

BlakJoint

W końcu Zemo dostał szansę aby pokazać się w pełnej krasie, na pewno już coś kombinuje. Póki co na pewno pomaganie Avengersom jest mu na rękę ale na bank im zwieje i coś wykombinuje. Odcinek świetny po dwóch poprzednich mało przekonujących, właśnie tego Zemo im brakowało kogoś, kto nimi pokieruje.

ocenił(a) serial na 5
Fir3storm

Do tego wtrąca się Wakanda. Warto obejrzeć co bedzie dalej

ocenił(a) serial na 6
BlakJoint

Tobey ma godnego przeciwnika haha :D

Barricade18

Czekam na spinn off Baron Zemo vs Bully Maguire xD

BlakJoint

Gdzie obejrzeć w polsce?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zbyszek_lipiecki2

VPN w parze z Disney+ ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
BlakJoint

Tańczący Zemo zrobił taka furorę ze Disney wypuścił godzinny film tylko z tym. Także spoko nie jestes jedyny.
IMO warto zobaczyć serial dla seksownego Seba i tańczącego i śpiewającego Daniela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones