PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625303}

Facet też kobieta

Work It
5,5 576
ocen
5,5 10 1 576
Facet też kobieta
powrót do forum serialu Facet też kobieta

Bardziej mnie bawi niż 2 Spłukane Dziewczyny czy Jak Spotkałem Waszą Matkę. Myślałem że facet przebrany w kobiece ciuchy nie będzie mnie śmieszył ale dochodzi przez to do fajnych, śmiesznych sytuacji.

Redwall

mnie również się podoba. i jeszcze drobna uwaga: jak POZNAŁEM waszą matkę ;)

ocenił(a) serial na 8
gibkabegina

Ale jaja, faktycznie napisałem "spotkałem". No oczywiście że "poznałem". Dzięki :)

Redwall

Nie przepadam za serialami, ale ten naprawdę jest dobry! Skoro usiadłam na kanapie i obejrzałam maraton to coś musi znaczyć :)

Redwall

Z tym że "HIMYM" opiera się na trochę innym rodzaju humoru - tam wszystko ma głębszą podporę fabularną, mniej opiera się na prostych gagach. Ale fakt - "Work it" też daje radę, szczególnie 5 pierwszych odcinków ;)

ocenił(a) serial na 7
Redwall

Natknęłam się na ten serial przypadkowo wczoraj na comedy central i bardzo mi się spodobał.

ocenił(a) serial na 7
Redwall

Serial baaardzo pozytywnie mnie zaskoczył ! :) Nie porównywałabym go do HIMYM, z powodu przedstawionego przez "piotrka18tw".
Jedyne co mi nie pasuje to Brian (jakoś kojarzy mi się z Andym z "Jim wie lepiej"), za to nie mogę przestać zachwycać się Vanessą *_* Angel rządzi !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones