PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 288
ocen
8,0 10 1 288
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

a głowny bohater - Ezel, to już w ogóle, bzik na jego punkcie :D gorąco polecam

użytkownik usunięty
nunax4

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Oglądam odcinki z napisami po polsku. Akcja serialu toczy się szybko i nie ma czasu na nudę.Czeka się na następny odcinek z pytaniem co dalej. Scenarzyści popisali się niesamowitą inwencją.Poza tym gra aktorów Tuncela Kurtiza, Kenana Imirzalioglu spełnia oczekiwania wszystkich. To moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10

Najbardziej lubię uśmiech Ezela :)

Cherry21

no cudny jest <3

ocenił(a) serial na 10
nunax4

:) Jestem dopiero na 6 odc laptop mi ostatnio odmawia posłuszeństwa a yt się zacina niemniej jednak i tak się już uzależniłam od Ezela. Nunax4 fajny avek z Ivanem :)

ocenił(a) serial na 10

popieram, po 3 tygodniach na filmboxie w 10 dni zobaczyłam calość z napisami. Rewelacja. Dawno nic mnie tak nie wciągło, fabuła aktorzy swietni a scenarzyści zrobili sporo dobrej pracy. Mimo że zakończenie znam bede ponownie kontynuowac ogladanie na Filmboxie:-)

ocenił(a) serial na 10
Sylwia11121976

Ezel leci też na Zoom Tv ale ja nie mam ani jednego ani drugiego kanału na szczęście w necie można znaleźć z lektorem i napisami. Cieszę się, że się spodobał bo serial jest naprawdę wciągający.

ocenił(a) serial na 8
nunax4

Mi też serial bardzo się podoba. Ale nieco zmieniła bym koniec.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Pewnie nie tylko ty ale tak to już jest z serialami nie zawsze kończą się tak jak byśmy tego chcieli. Kiedyś oglądałam pewien amerykański serial który też nie skończył się dobrze.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

koniec no własnie. który pewnie róznie jest interpretowany ;-)

użytkownik usunięty
nunax4

Jeżeli się nie mylę, to główny bohater grał również bardzo dobrą rolę w serialu Karadayi. W tym serialu zobaczyła go po raz pierwszy, dlatego teraz zdecydowałam się na Ezel.

ocenił(a) serial na 10

Jak wrażenia?Najgorsze (wg mnie najbardziej dołujące) są początkowe odcinki gdzie jest pokazane ile wycierpiał główny bohater potem to już akcja błyskawicznie się toczy.

użytkownik usunięty
Cherry21

rzeczywiście, żal mi Ezela na początku. Młody chłopak spotyka wyrachowaną dziewczynę, która niszczy jemu życie. Mam nadzieje, że na finałowym odcinku nie okaże się, że jej wybaczy i będzie z nią. To by mnie zawiodło =))

ocenił(a) serial na 10

Nie będę ci zdradzać jakie jest zakończenie ale z pewnością będziesz zaskoczona.

użytkownik usunięty
Cherry21

mam nadzieje, że da jej kosza =DD

użytkownik usunięty
Cherry21

i niestety Ezel mnie nie wciągnął, bardziej podoba mi się serial z tym aktorem - Karadayi ;)

ocenił(a) serial na 10

Karadayi też jest świetny tylko mało odc jest przetłumaczonych dobry jest też Kara Para Ask. Przy którym odc Ezela jesteś?Na początku te retrospekcje mogą trochę nudzić ale dla mnie serial był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones