PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 288
ocen
8,0 10 1 288
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

kocham!!

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałam wszystie odcinki i musze przyznać że jestem bardzo mile zaskoczona! Serial na
miare produkcji USA! Oglądanie miałam troche utrudnione ale pomógł mi chłoapk. Jestem z
niego dumna. Przełumaczył mi cały serial z tureckiego na angielski.. szkoda że Ezel nie skończył
się tak jak chciałam. Miałam nadzieje że Eysan będzie z Ezel.. a niestety :( Końcówka zaleciała
troche jakby miała się ukazać kontynuacja.. choć nie przypuszczam żeby było to już ciekawe
bez Eysan.. A Ezel skończył drugi raz tak samo.. Przez tego samego człowieka :( Szkoda
rodziców Ezela i szkoda dzieciaka :( Mogli zrobić dobre zakończenie..ale może wtedy Ezel nie
byłby Ezelem..Mam nadzieje że kiedyś w Polsce też ktoś wyprodukuje taki świetny serial..

ocenił(a) serial na 10
carolina_iskrenova

Przeciez oboje umarli, wiec raczej kontynuacji nie bedzie:) Ale tworcy tego serialu wlasnie stworzyli nowy i jeszcze lepszy!!
Eysan nie lubialam hahah
A na youtubie masz wszystkie odcinki z ang napisami:)

domisku 24

Gdzie mozna zobaczyc ten serial czy jakas polska tv go pokaże?

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

raczej nie. n yt masz po ang.umnie na blogu szczegoly

ocenił(a) serial na 10
domisku 24

nie byłabym taka pewna czy umarli....

ocenił(a) serial na 10
Sylwia11121976

Eysan wg mnie tak a co do Ezela tutaj sprawa jest niepewna ale wątpię żeby nakręcili kontynuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones