PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 288
ocen
8,0 10 1 288
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

Bardzo lubię ten serial. Mam jednak pewne zastrzeżenia.
Po pierwsze,postać Cana. Chłopiec ma rzekomo 12 lat,a jego zachowanie jest bardzo infantylne. Zupełnie nieadekwatne do wieku. Wiem,że dwunastolatek to nie dorosły,ale litości.... Przecież to już nastolatek,a nie małe dziecko.A tak on się zachowuje. Jakby miał 7-8 lat.
Po drugie,z pewnością narażę się wielu osobom,ale... Nie lubię Bahar. Zdecydowanie bardziej wolę jej siostrę. Fakt,sucz z niej pierwszej klasy,ale ma w sobie jakiś pazur. Właśnie przez to zło. Natomiast Bahar,cóż,jest nudna i mdła. Wręcz przesłodzona. A nigdy nie lubiłam bohaterów w typie łagodnych owieczek.
Z tego samego powodu nie przepadam też za rodzicami Omera i za nim samym. To znaczy lubię go,jako Ezela. Jako Omer jest trochę nudny. Chociaż przystojny.
Bardzo lubię za to Alego. Dziwna jestem. Wiem.Ale o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) serial na 10
chrapczyk

Ja tam lubiłam Bahar,to Eysan mnie częściej wkurzała,ale ta abla faktycznie dziwnie brzmiało.zauważyłam w tych tureckich serialach ze tam często się tak do siebie zwracają.

ocenił(a) serial na 10
Mercik95

sory,to nie do tego tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones