PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767573}
7,9 4 432
oceny
7,9 10 1 4432
Eyewitness
powrót do forum serialu Eyewitness

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Jestem szczerze zakochana w muzyce w tym serialu, chociaż nie są to raczej moje klimaty. A gdy usłyszałam "Santa Monica Dream", to aż się rozpłynęłam (pozdrawiam wszystkich fanów gry Life Is Strange). Ma ktoś listę wszystkich utworów użytych w serialu? Jakie są Wasze ulubione kawałki? :D

ocenił(a) serial na 8
Nikelaine

USA Network dodali na Spotify cały soundtrack. :D

ocenił(a) serial na 10
paisleywebb

Dzięki! :D

ocenił(a) serial na 8
paisleywebb

ojej, ale super :D

ocenił(a) serial na 8
Nikelaine

kocham Syml - The War i RY X - Sweat

ChemoKid

oj tak, to również jedne z moich ulubionych!

Nikelaine

Polecam RIVVRS - Save My Soul
niesamowity kawałek

ocenił(a) serial na 7
Nikelaine

O czym ten serial?

ocenił(a) serial na 8
diavolo0801

17-letni Philip i Lukas są świadkami morderstwa w domku nad jeziorem, postanawiają nikomu o tym nie mówić, by ich związek nie wyszedł na jaw, jednak okazuje się, że morderca nadal żyje i próbuje ich znaleźć. W trakcie sprawy się komplikują, jest wiele zwrotów akcji, z każdym odcinkiem coraz ciekawiej! Serial nie tylko o kryminalnej zagadce, ale też o problemach nastolatków oraz ich rodziców. Gorąco polecam. ;D

paisleywebb

Czyli dla doroślejszych gimbusów ? ten serial jest ? Bez urazy . Ale macie zryte pokolenie . I to są fakty.

ocenił(a) serial na 8
hessus86

Nie miej pretensji do odbiorców, tylko do twórców. ;)

ocenił(a) serial na 8
Nikelaine

Bonus: James i Tyler (serialowi Lukas i Philip) stworzyli na Spotify playlistę 'Does your stomach hurt?' - w ramach playlisty, której słuchali w stodole w 7 czy 8 odcinku. Kolejne genialne kawałki od serca, aż się łezka w oku kręci. :')

ocenił(a) serial na 8
paisleywebb

Wielkie dzięki za tę informację! Słuchanie tej playlisty przedłuża radość z poznania tego serialu <3

ocenił(a) serial na 8
katiemcr

Dokładnie, lepiej bym tego nie ujęła! <33

ocenił(a) serial na 10
paisleywebb

Awww, muszę zerknąć <3

Nikelaine

Nie wiem, o czym jest ten serial, ale filmweb mówi, że 97% w moim goście +Santa Monica Dream = zaczynam dzisiaj oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones