PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831201}

Evil

6,9 791
ocen
6,9 10 1 791
Evil
powrót do forum serialu Evil

Sama fabuła odcinka niezła, a zakończenie bardzo dobre. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok żenujący błędów dotyczących technologii. Gogle, które używają dziewczyny służą do wirtualnej rzeczywistości. Tymczasem w odcinku jest pokazane coś zupełnie innego - rozszerzona rzeczywistość. Nie wiem jak one mogą cokolwiek widzieć w goglach, które posiadają ekran zamiast szkieł :D Do rozszerzonej rzeczywistości używa się gogli przypominające zwykłe okulary. Nie muszę mówić, że tego typu sprzęt jest obecnie bardzo drogi i dostępny tylko dla specjalistów. No i tak zaawansowane hologramy może będą za dekadę.

rafalspuka

Masz racje, ze takiego sprzetu nie ma w powszechnym uzytku ale czy aby one w ty h googlach nie maja z przodu kamer? Mi sie wydawalo, ze tak. To hipotetycznie wyjaznialoby to, ze moga w nich "normalnie widziec".

SaszaMolko

Przyjrzałem się kadrom i chyba rzeczywiście są tam dwie kamery na górze ;) Inna kwestia, że to wymagałaby dokładnego mapowania domu i mocy obliczeniowej, aby działać.

Swoją drogą w ostatnim odcinku też trochę przesadzono z możliwościami technologii, gdy udało im się podrobić rozmowę w oparciu o zaledwie kilka słów.

rafalspuka

Mi to akurat niespecjalnie przeszkadza, bo sama fabula jest superprzyjemna i odmozdzajaca. Idealnie relaksujacy serial i chyba nie pretenduje do bycia wybitnym.

ocenił(a) serial na 8
SaszaMolko

Racja :)

ocenił(a) serial na 6
rafalspuka

Bo to były opętane gogle ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones