PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339555}

Eureka

7,4 4 758
ocen
7,4 10 1 4758
Eureka
powrót do forum serialu Eureka

Żegnaj EUREKO

ocenił(a) serial na 9

Będzie mi brakowało tego miasta i jego mieszkańców. Oby jak najwięcej takich fajnych serii.

ocenił(a) serial na 10
kostek_13

Mi aż łezka się zakręciła w ostatniej minucie... a jeszcze tyle spraw było do rozwikłania....... :) No cóż szkoda - POPIERAM

kostek_13

no właśnie szkoda, że taki fajny serial zakończyli (w dodatku jeszcze tyle zostało niezamkniętych spraw), podobała mi sie końcówka nawiązująca do pierwszego odcinka gdy Jack i Zoe pierwszy raz przyjechali do Eureki...

ocenił(a) serial na 8
kostek_13

Mam dokładnie takie same odczucia - bardzo sympatyczny serial, głównie dzięki postaci szeryfa. Lekki, niegłupio podany humor w dobrej oprawie. będzie mi brakować ich nowych przygód. Cieszę się jednak, że Twórcy postanowili zamknąć koło i nie zostawili widzów w zawieszeniu.

ocenił(a) serial na 9
kostek_13

Potwierdzam, jeden z lepszych serialli, które oglądałem. Będzie mi brakowac go. Widac, że serial zrobiony "z głową", od pierwszego odcinka wiedzieli jak zakończyc serial. Poprostu GENIALNY.

kostek_13

Dobre zakończenie dobrego serialu. Trochę mi szkoda że już nie zobacze przygód szeryfa i spółki.

6 lat temu jak zaczynałem oglądać niespodziewałem się że serial tak polubie a z postaciami serialu się tak "zaprzyjaźnie"
Goodbye Eureka!

koza_2

Szkoda że nie zrobią jeszcze jednego sezonu 6 :(

użytkownik usunięty
Robson8080

Jest może szansa na świąteczny odcinek?

ocenił(a) serial na 9
kostek_13

Genialny serial tylko trochę krótki...

kostek_13

Szkoda, szkoda... bardzo sympatyczny serial. A zakończenie super.

ocenił(a) serial na 9
kostek_13

wiesz tez bardzo lubiłem ten serial alo do 4 se juz sie popsuł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones