Euforia
powrót do forum 1 sezonu

Mówiąc wprost. Twórcy serialu pokazali promil ale to jedynie mały promil dzisiejszej młodzieży utrwalając o nich złe opinie u starszej widowni oraz rażąc przeciwieństwo charakterów pokazanych w omawianym przeze mnie utworze. Bohaterowie serialu zmagają się ze swoją seksualnością oraz uzależnieniami w sposób silnie odbiegający od normy w postępowaniu i myśleniu. Co z tego serialu można wyciągnąć? Raczej jedynie powód do dumy, że widzowie w wieku Rue i jej przyjaciół nie są ich podobieństwem. Martwię się jedynie o starszą widownie, o pokolenie moich rodziców i dziadków. Mam nadzieje, że również oni są jedynie promilem widowni tego serialu. Nie chciałbym aby mieli tak fatalny obraz o mnie i moich rówieśnikach.

użytkownik usunięty
szymon_siebor

Cudowny opinia w internecie Proszę Pana.
Dobrego wieczoru i smacznej kawusi życzę.

szymon_siebor

Zgadzam się. Martwię się, że jednak taki promil potrafi przyciągnąć i zainteresować widownię. Podejrzewam, że świat bohaterów może być dla wielu osób atrakcyjny, ale obawiam się, że nie można z niego wyciągnąć nic wartościowego. Moim zdaniem nie warto i przeraża mnie to jak bardzo wysokie noty uzyskuje ten serial. Dlatego na tej platformie absolutnie nie powinno się sugerować ocenami. Tym bardziej ocenami krytyków. Nie polecam i apeluję o to, aby nie podążać za głosem większości.

szymon_siebor

Ty w ogole zrozumiales ten serial? Przeciez on nie pokazuje ich problemow jako cos do nasladowania, a przeciwnie jako cos zlego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones