PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646792}

El don de Alba

7,1 18
ocen
7,1 10 1 18

El don de Alba
powrót do forum serialu El don de Alba

Promo

użytkownik usunięty

Znalazłem link do trailer: http://vimeo.com/54674449
Już na samym początku widać wiele nawiązań do pierwowzoru xD
Jestem ciekawy co z tego wyjdzie ;)

dzięki za promo! ja natomiast najbardziej jestem ciekawa, jak w nowej roli sprawdzi się Marin Rivas, dotychczas widzialam go jedynie w Internacie :)

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Orientujesz się może kiedy nastąpi premiera? Na stronach jest wypisany tylko "Marzec 2013 roku".
Marin Rivas również kojarzę go z roli Marcosa. Muszę przyznać,ze lepiej wygląda w ciemniejszych włosach.;) A Patricie Montero pamiętam tylko z jednej sceny w Internacie.;)

niestety, dopiero wczoraj "odkryłam" ten serial na filmwebie, nic nie wiem o premierze itp. a kogo ona grała w Interncie, bo zupełnie nie kojarzę...

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

W Internacie pojawiła się raz na jakieś 15 sekund. To była scena,gdy wraz z inną uczennicą w łazience komentowała "lekkość" obyczajów matki Caroliny.

heh, no to tego szczegółu nie zapamiętałam :) ale swoją drogą tęsknię za Internatem

użytkownik usunięty
Cudzoziemka87

Należy dać im wotum zaufania, a może czymś nas zaskoczą ;) Podobno premiera odbędzie się 10 kwietnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones