PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95399}
6,6 5 084
oceny
6,6 10 1 5084
Dziwne przygody Koziołka Matołka
powrót do forum serialu Dziwne przygody Koziołka Matołka

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Westernik

Zawsze dodajesz ten sam komentarz, kopiuj/wklej

ocenił(a) serial na 7
Dude_

można tak zapytać, ale czy nie łatwiej wejść na profil i samemu sprawdzić?

Westernik

Nie za bardzo rozumiem co mam sprawdzić na Twoim profilu.

Jakoś przy Koziołku Matołku nie uważam że obejrzenie go teraz jako osoba dorosła może zniszczyć wspomnienia o nim.

Ja ogólnie często wracam do filmów czy seriali z dzieciństwa, nie jestem taką marudą jak Ty ;) Lubię takie sentymentalne podróże.

ocenił(a) serial na 7
Dude_

nie pamiętasz sam co hipotyzowałeś? przepraszam, będę dokładniejszy: wystarczy wejść na profil, aby sprawdzić, czy zawsze dodaję ten sam komentarz, kopiuj/wklej..

no widzisz, widocznie mamy inaczej ustawione wrażliwości po prostu. u mnie te ówczesne powroty kończyły się na jednym odcinku zaledwie z jednego prostego powodu: jeden to wystarczająco, żeby się napowywzruszać, ale się nie znudzić (w najgorszym wypadku) czy nie utonąć we wzruszeniach (w najlepszym).

wybrałem zasadę minimax - miast oglądać dziesięć całych serii, wolałem sto pomniejszych molekuł. bo molekuły to mają do siebie, że w ich strukturze zaklęta jest całość:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones