PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436766}

Dzika Afryka

Life Is Wild
7,7 550
ocen
7,7 10 1 550
Dzika Afryka
powrót do forum serialu Dzika Afryka

wie ktoś koże jaką piosenkę śpiewała Katie i Jessi w ostatnim odcinku w niedzlę?

jeanette0410

Właśnie też nie mogę nigdzie znaleźć tego tytułu, a piosenka była naprawde super ;) Liczę że ktoś da znać. Byłabym wdzięczna jeśli dałyby mi znać na maila ( natalka_20_07@interia.pl ) ! :))

NaTaLkA_92

Chodzi o piosenke Katie i Olivera z Króla Lwa, którą śpiewali na przedstawieniu?

madzia19933

tak o Katie i Oliviera:):) tak o Katie i Oliviera:):) tak o Katie i Oliviera:):)

madzia19933

Taak własnie o ta piosenke nam chodzi ;))

NaTaLkA_92

The lion sleeps tonight - to jest ta piosenka

ocenił(a) serial na 10
madzia19933

Ale ogólnie nigdzie jej nie znajdziesz w wykonaniu Kate, a jej wersja jest świetna ;). Dopiero teraz się dowiedziałem, że puszczają to w telewizji. Swoją drogą szkoda że nie będzie drugiego sezonu..

grzesieksw

A jest drugi sezon? jak tak to można go gdzieś ściągnąć?

ocenił(a) serial na 10
jeanette0410

Nie no właśnie nie ma 2 sezonu i już nie będzie. Jakiś czas temu było głosowanie na stronie CW, które seriale mają zostać. No i "Life is Wild" nie zdobyło wystarczającej ilości głosów i powstało tylko 13 odcinków. Z czego 13 odcinek jest kończący. Kończy się w taki sposób, że chciało by się by wyszły jeszcze kolejne. Ogólnie "Life is Wild" jest lepszy z czasem - choć pierwsze odcinki były fajne to późniejsze są jeszcze lepsze. Jak ktoś nie oglądał to polecam.

grzesieksw

ja widziałam juz wszystkie odcinki i nie podoba mi się że katie jest z tumelo a nie z oliverem. Bez sensu to :(

ocenił(a) serial na 10
madzia19933

Mogłaś nie dawać spoilerów - nie wszyscy oglądali. Poza tym mi nie przeszkadza, że Katie jest z Tumelo.

grzesieksw

Mnie też to nie przeszkadza :) Ba, to nawet lepiej, że Katie jest z Tumelo :) Oliver nie był dla niej odpowiedni...

ocenił(a) serial na 10
jeanette0410

http://www.youtube.com/watch?v=tsLM1W-0gug&feature=related

Dla tych którzy chcą ponownie usłuszeć te boskie wykonanie przez katie;)
zaczyna się od 3:58
miłego słuchania;)

pawlak905

Bardzo dobrze, że Katie jest z Tumelo! On jest przepiękny! (Wiecie że to już 3 temat w którym to piszę! Chyba się zakochałam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones