PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858049}

Dziewięcioro nieznajomych

Nine Perfect Strangers
7,0 7 490
ocen
7,0 10 1 7490
5,8 6
ocen krytyków
Dziewięcioro nieznajomych
powrót do forum serialu Dziewięcioro nieznajomych

jak w temacie

użytkownik usunięty
Jxmc

Pffffff

użytkownik usunięty
Jxmc

Pffffffffff

Jxmc

A przy Breaking Bad? Dlaczego do porównania wybrałeś White Lotus? Ze względu na zbliżoną liczbę pensjonariuszy? WL to zupełnie inny obraz, satyra społeczna bazująca tylko na dialogach i relacjach między bohaterami, którzy nie skrywają żadnych tajemnic. Więc ostatecznie może i wyglądać blado, ale nie to znaczenia, bo to nieporównywalne seriale

ocenił(a) serial na 5
Ludwig_Feuerbach

Oba seriale są satyrą na bogatych uprzywilejowanych Amerykanów, którzy spędzają lato w odcięciu od reszty świata. Oba też trzymają widza z zagadką (tam - kto kogo zabił, tutaj zaś, kto wysyła pogróżki Mashy). Trudno nie zauważyć podobieństw między tymi produkcjami, nawet jeśli są one przypadkowe.

ocenił(a) serial na 8
lew890

Gdzie się dopatrujesz satyry w tym filmie?

ocenił(a) serial na 5
lucwarchol

Ostatnie odcinki rzeczywiście zbaczają z tego kursu, ale w pierwszych widziałem ją chociażby w wątku Samary Weaving

ocenił(a) serial na 9
Ludwig_Feuerbach

Trollbot :/

Jxmc

White lotus był strasznie słaby to jak słaby w taki razie jest ten serial.?

ocenił(a) serial na 6
Jxmc

Mam zupełnie inne zdanie, Biały Lotus jest bardzo przeciętny

speedcube

Dokladnie. Bialy Lotus to taka sympatyczna satyra z przymrozeniem oka, a tutaj mamy emocjonalny walec.

ocenił(a) serial na 8
Jxmc

Jak dla mnie oba porównywalnie dobre czyli Bardzo Dobre.

ocenił(a) serial na 7
Jxmc

sam jesteś blady, co to ma wspólnego z White Lotus? WTF?!

ocenił(a) serial na 5
Jxmc

Dokładnie, też miałem takie skojarzenie. Biały Lotos dużo lżej i zabawniej pokazywał dużo głębsze treści. Tutaj mamy pseudo głębokie poznanie bohaterów i ich motywów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones