PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858049}

Dziewięcioro nieznajomych

Nine Perfect Strangers
7,0 7 451
ocen
7,0 10 1 7451
5,8 6
ocen krytyków
Dziewięcioro nieznajomych
powrót do forum serialu Dziewięcioro nieznajomych

Nie tego oczekiwalem

ocenił(a) serial na 7

Książki nie znam i trochę się zawiodłem, że cały serial poszedł w taka narko-metafizyczną stronę. Liczyłem na lepszą intrygę a w ostatnim odcinku rozwiązanie jej było tak słabe jak doczepy Nicole. Tak samo słabo potraktowano wątki postaci poza rodzina Macronich, a tamta para z kłopotem w związku to praktycznie w połowie serialu zaginęła i pojawiała się epizodycznie. Ogólnie spoko ale bez rewelacji, a taka obsada to aż żal, że jej nie wykorzystano.

ocenił(a) serial na 5
czolno10

Mam podobne odczucia. Myślałam, że wątek każdej postaci będzie podobnie psychologicznie rozwijany, a były tu duże nierówności i większość postaci pokazana tylko powierzchownie. Poza tym popłynięcie w większości na narkotycznych halucynacjach, snach i w ten sposób wyciąganiu rzeczy z podświadomości było fabularnie pójściem na łatwiznę. Widz może zajrzeć do ich umysłu praktycznie jedynie przez to, że się narkotyzowali.

MondegreenM

no nie do końca Widz może zajrzeć do ich umysłu praktycznie jedynie przez to, że się narkotyzowali." ale macie rację serial do wielkich nie należy

tisoc

Ogolnie serial niezły, dobrze się ogląda ale nieco słabe zakonczenie za bardzo pozytywne. Komus powinno się „nie udać”, byłoby bardziej wiarygodnie i dramatycznie ;)

paczi88

niestety, mnie jeszcze drażniła ciągła zmiana ilości botx-u na facjacie Kidman:)

tisoc

No trzeba przyznać że Nicole jakos wyjątkowo
niekorzystnie wyglądała w tym serialu ;)

paczi88

ostatnimi czasy tak ma, musi albo zaakceptować rzeczywistość albo zmienić chirurga, więc jest b.duża nadzieja granicząca z pewnością, że w następnych produkcjach obaczym ją znów forever young

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones