PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782141}

Dziewczyny nad wyraz

The Bold Type
7,3 7 446
ocen
7,3 10 1 7446
Dziewczyny nad wyraz
powrót do forum serialu Dziewczyny nad wyraz

Po raz pierwszy od ponad miesiąca skończyłem jakiś serial, ostatnio nudzę się po jednym lub dwóch sezonach nie ważne czy mają 8 czy 20 odcinków a ten serial mógłby z 8 sezonów a i tak byłby wciągający

MrMcMateusz

może oglądaj tylko te dla kobiet i problem nudnych wg ciebie seriali zniknie :]

ocenił(a) serial na 3
MrMcMateusz

Mój odbiór (a jestem kobietą) był kompletnie odmienny, serial oceniam jako wyjątkowo słaby.
Takie trochę połączenie "Seksu w wielkim mieście" i "Diabeł ubiera się u Prady". Mirandę Priestly zastąpiła Jacqueline, tyle że tak wyrozumiała, ciepła i cierpliwa w zasadzie jak matka dla każdego z bohaterów, że nierzeczywistość charakteru tej postaci aż mierzi.
Główne bohaterki są irytujące, moją sympatię wzbudziła jedynie Kat. Odniosłam wrażenie, że jedynym powodem, dla którego Jane "dostała" chorobę była próba zyskania dla tej postaci sympatii widzów, ale zostało to przeprowadzone wyjątkowo nieudolnie, bohaterka wciąż drażni, a wątek z rakiem wygląda na wciśnięty na siłę. Sutton nie byłaby jeszcze taka zła, ale jej egoizm w związku jest nie do zniesienia. Richard słusznie w ich ostatniej kłótni zauważył, że zawsze to on musi się dostosowywać do niej. Najwyraźniej pojęcie kompromisu jest dla tej postaci zupełnie obce.

Serial jako całość jest moim zdaniem bardzo płytki i nijaki, oraz w dużej mierze kompletnie pozbawiony realizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones