PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680135}

Dziewczyna poznaje świat

Girl Meets World
7,3 1 223
oceny
7,3 10 1 1223
Dziewczyna poznaje świat
powrót do forum serialu Dziewczyna poznaje świat

...polega na tym, że to ciąg dalszy serialu, który nigdy w Polsce nie był emitowany :) W "Boy Meets World" facet, który tu jest ojcem głównej bohaterki (grany przez tego samego aktora, wtedy nastolatka) przeżywał różne perypetie, tu robi to jego córka. Ponieważ w naszym kraju mało kto zna BMW (ewentualnie ktoś, kto oglądał w latach 90-tych po włosku, jak ja), to umykają smaczki ;)

Awdar

nigdy nie był emitowany? większej bzdury nie słyszałam! urodziłam się w '92 i oglądałam ten serial chodząc już na pewno do szkoły podstawowej w polskiej wersji językowej na jakimś programie "z bajkami".
na pewno się nie mylę, gdyż dość dobrze go pamiętam, a jako 9 latka nie znałam żadnego języka obcego.

zawiodę Cię więc mówiąc, że w Polsce prawie każdy obecnie 20-paro latek oglądał ten serial, czy go przynajmniej kojarzy.

candystripper

Wtedy raczej nie każdy miał w domu dekoder, żeby oglądać DC czy inne ;)

Awdar

Nieprawda, serial był nadawany na Disney Channel, w wersji z lektorem, ale faktycznie o ile pamiętam były to raczej wieczorne godziny

megilena

można to gdzieś obejrzeć z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones