PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680135}

Dziewczyna poznaje świat

Girl Meets World
7,3 1 223
oceny
7,3 10 1 1223
Dziewczyna poznaje świat
powrót do forum serialu Dziewczyna poznaje świat

Tak jak w tytule chodzi o Farkle'a, Riley, Lucasa i Mayę.
Ponoć w drugim sezonie od odcinków "Dziewczyna poznaje Teksas" Maya ma zakochać się w Lucasie, tyle, że nie doczytałam się wiadomości, czy rzeczywiście będą parą i czy przez to przyjaźń Mai i Riley przetrwa, ale z tego co widziałam w zwiastunach nowych odcinków mają ciągle dobrze sie dogadywać.
Riley ponoć zakocha się w Farkle'u (nie wiem ja odmienić), ale on nie będzie chciał być jej chłopakiem, niestety tylko się domyślam bo zwiastuny są tylko po angielsku, a w Polsce odcinki emitowane będą pewnie dopiero na wiosnę.
No cóż, pozostaje czekać i myśleć.

littleRachel

Chciałabym, żeby Reailey byla z Farklem:)

restlless

Riley*

ocenił(a) serial na 8
restlless

Ja też, tyle tylko, że podobno Farkle ma chodzić ze Smackle.
Aczkolwiek z tego co widziałam Farkle i Rilei mają się pocałować, ale nie mam zielonego pojęcia czy to nie jest jakiś wymysł.
Ale polecam obejrzeć na youtube zwiastuny po angielsku, a naprawdę ma sie dziać grubo 8).

ocenił(a) serial na 8
littleRachel

*Riley

littleRachel

Mam nadzieję, że związek Smarkle i Farkla bedzie przelotnym epizodem :P Farkle pasuje do Riley jak nikt inny, są słodcy...

ocenił(a) serial na 8
restlless

Z tego co czytałam to będzie dość zagmatwane.
W Polsce odcinki emitują później, więc dopiero się dowiemy, czy to rzeczywiście tylko epizod, ale w ich klasie ma się pojawić nowy chłopak...

littleRachel

Nowy chłopak- może będzie ciekawie, niech się łączą w pary jak chcą, ale nie widzę innej opcji jak Farkle i Riley........ a skoro już jesteśmy w temacie, nie orientuję się zbytnio z odcinkiem z Teksasem, wiem tylko, że Lucas coś zrobił i dlatego się przeniósł, a odcinka z Teksasem nie oglądałam, ale jeśli wiesz proszę o spoiler haha, co Lucas zrobił?

ocenił(a) serial na 8
restlless

Ja też nie jestem zbytnio wtajemniczona a niestety nie ma wersji odcinków w Teksasie z napisami.
Z tego co wiem Lucas często wdawał wdawał się bójki i chyba kogoś dość poważnie pobił.
A chłopak ma nazywać się Charlie i ma zakochać się w Riley 8).
Odcinki w Teksasie chyba sporo zmienią...

littleRachel

Widziałam na filmikach na yt, że Farkle powie do Riley, cos w stylu ze nie slucha swojego serca (ma na mysli ze powinna byc z nim!!!!) A ona sie rozplakala i powiedziała, że go kocha B) "I love you Farkle" "And I love you" i sie przytulili!!! A potem Riley poszla z Charlie a Farkle został.... ale powiedział do niej coś w stylu, że zawsze będzie na nią czekał więc myśle, że można zrobić papa Smarkle.

ocenił(a) serial na 8
restlless

Też to widziałam!
W sumie ja do końca tego nie rozumiem, z jednej strony mówi, że go kocha, ale nie wiemy czy nie kocha go po prostu jako przyjaciela, a chwilę później wychodzi z innym chłopakiem.
A jest jeszcze zwiastun, w którym Riley umawia się z Charlim, odchodzi, uśmiecha się do Farkla, który ewidentne był zazdrosny, czyli według mnie, w tej całej sytuacji związek Smackle i Farkla nie ma sensu.
A ja utwierdziłam się w przekonaniu, że jak Riley i Farkle nie będą parą, to trzeci sezon nie ma sensu.

littleRachel

Mam wrażenie, że Farkle poważnie kocha Riley, ale ona nie dorosła jeszcze do tego i jest zafascynowana tym Charlim.... cóż jeśli ona nie zauważy co traci to z nią serio jest coś nie tak...chociaż mam wrażenie, że na sam koniec serialu Josh bedzie z Maya tak jak mówiono, że później ta ich "roznica wieku" będzie niezauważalna a Farkle będzie z Riley...

ocenił(a) serial na 8
restlless

Nie myślałam, że Josh może być z Mayą może dlatego, że trzy lata to nie jest tak dużo, a on po prostu nie chce, żeby coś z nią, a Maya ponoć jest, albo będzie zakochana w Lucasie.
A Riley może rzeczywiście nie dojrzała jeszcze tak bardzo i nie zauważa, jakim świetnym chłopakiem jest Farkle, który chyba naprawdę się w niej zakochał, a ze Smackle jest tylko po to, żeby Riley była zazdrosna.
Może z tym serialem będzie jak z Chłopiec poznaje świat? Może skończy się po siedmiu sezonach, a pod koniec zobaczymy ślub Riley i Farkla?
W sumie śmiesznie by było, gdyby potem powstała kontynuacja tego serialu i dziecko Riley i Farkla przeżywało te problemy i tak ciągnęło się to w nieskończoność^^.
A właśnie: myślisz czy Shawn zostanie ojczymem Mai? Bo mnie straasznie to nurtuje i nie daje spokoju.

littleRachel

Właśnie też próbuję przewidzieć to wszystko na podstawie chłopiec poznaje świat i mam ogroooomną nadzieję, że skończy się ślubem!!! Farkle jest świetnym chłopakiem oby Riley to w końcu zobaczyła. Mam mieszane uczucia, z jednej strony Maya zasługuje na szczęśliwą rodzinę, ale z drugiej może to wszystko zmienić...

ocenił(a) serial na 8
restlless

Dokładnie.
W stu procentach się z tobą zgadzam.

ocenił(a) serial na 8
restlless

Widziałam filmik, w którym Smackle chodzi z nimi do klasy i siedzi za Farklem, a Riley przy niej trzyma go za rękę, czyli tego... Może zerwali.
Z tych wszystkich filmików wychodzi, że Farkle często daje jej tak jakby 'znaki', ale ona tego nie widzi.
W odcinku 'Girls meets new year' wszyscy mają spędzać święta razem, a Farkle ma powiedzieć wszystkim, że Riley kocha Lucasa, po czym ma wyjść ze Smackle za rękę.
Ale nie wiem, co wydarzy się wcześniej.

littleRachel

Farkle to dobry chłopak i myślę, że ten "zwiazek" ze Smarkle jest z litości, a ten "zwiazek" Riley i Charliego to takie tylko po to zeby pokazac ze bez Lucasa jest jej dobrze i ze moze miec innego kiedy chce.
Poza tym chlopak kocha ją od pierwszego odcinka... Zauwazylam pewna rzezcz porownujac relacje Riley z Lucasem, Farkle i Charlim to z Farklem z jako jedynym czuła się sobą(?) Z Lucasem było mase scen w których nie potrafili ze sobą rozmawiać albo nie mogli dojsc do porozumienia...
Wracajac do Farkle i Smarkle... Farkle od poczatku dawal jej do zrozumienia ze nie jest nia zainteresowany, ale po czasie " zmadrzal" i zobaczyl jak to jest byc niechcianym (on i Riley) i zlitował się nad nią...

ocenił(a) serial na 8
restlless

Też mi się tak wydaje. (Farkle, Smackle, Riley)
A jeśli chodzi o Charliego i Riley nie wiemy, czy będą parą, wiadomo, że Riley zgodziła się z nim spotkać, ale może nic z tego nie będzie i się opamięta?

littleRachel

Shawn ozeni sie z mama Mai, a GMW skonvzy sie na 3 sezonie

restlless

Ona nie kocha Charliego

restlless

Chodzilo o Lucasa; bo Farkle wiedzial o tym ze ona go nadal kocha i ze nie powinna odpuszczac tylko mu to powiedziec bo ona w Teksasie zaczelo go traktowac jak brata bo dowiedziala sie ze Maya go kocha wiec ustapila, a nie o Farkla; a pozniej w Nowy Rok Farkle to krzyknal jak Maya stala z Friarem, Farkle i Riley to tylko przyjaciele

littleRachel

Uwaga, zaspoileruję.

Otóż między Mayą i Lucasem prawie doszło do pocałunku. Wydało się, że Lucas się jej podoba. Ale na tym się zakończyło w Girl meets Texas.
Pomiędzy Riley i Farklem nic nie zaiskrzyło.

W finale sezonu Lucas chciał wybrać pomiędzy dwoma dziewczynami, ale wspólnie doszli do wniosku, że to by zakończyło ich przyjaźń itp.

I na tym się sezon skończył.

ocenił(a) serial na 8
nut3llax3

Będzie jeszcze trzeci sezon...^^
Nie niszcz naszych nadziei...

littleRachel

Ano będzie :D Jeden z odcinków podobno miał się nazywać ''Girl Meets Triangle'', także wiadomo, czego można się spodziewać ;)

nut3llax3

W 3 sezonie Josh będzie w każdym odcinku więc ciesze się :D

nut3llax3

Lucas podjal decyzje ale bedzie wiadomo dopiero w odcinku ktory w stanach jest emitowany dopiero dzis kolo 3 naszego czasu

ocenił(a) serial na 8
agata1333

Przecież już w SL podjął XD Teraz tylko 1,5 tygodnia i koniec GMW w USA. (Netflix liczymy na ciebie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones