PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000435}
7,3 322
oceny
7,3 10 1 322
Dzielnica strachu
powrót do forum serialu Dzielnica strachu

Naprawdę świetnie się to ogląda, paradokumentalne elementy zostały ograniczone absolutnie do minimum i chwała twórcom za to. Najlepszą postacią (jestem po 22 odcinku) jest zdecydowanie Rafał, taki polsk policyjny House :D choć w jednym z ostatnich odcinków pojawił się dość kontrowersyjny moim zdaniem wątek, mam nadzieję że twórcy nie "zmiękczą" go przed drugim sezonem, że niby odnalazł miłość :/

ocenił(a) serial na 6
Rexus88

Zgoda, ale jak na telewizyjny serial codzienny porównując budżet takich seriali. Bo Slepnąc od świateł, Wataha czy Kruk to całkiem inny typ produkcji i inna kasa

ocenił(a) serial na 6
Rexus88

Oglądam od "święta" i za każdym razem jestem zaskoczony świetnymi scenariuszami i grą aktorów i epizodystów. Dziwne to. Jakiś mikro kanał a tu taka perełka.

ocenił(a) serial na 7
Mistrzu-1

Odnoszę takie samo wrażenie. Każdy odcinek jest na swój sposób zaskakujący i podejmują w serialu różne kontrowersyjne tematy. Brawo dla całej ekipy

Mistrzu-1

Żaden mikro, po prostu kojarzy się bardziej z bajkami w ciągu dnia, ale chcą wyjść naprzeciw rodzicom

Rexus88

To żaden serial kryminalny, tylko komediowy. Mało zresztą udany.

ocenił(a) serial na 1
Rexus88

k-ur-wa k-ur-wa-a k-ur-wa k-ur-wa k-ur-wa k-ur-wa k-ur-wa ...genialna produkcja każdy złodziej, morderca, gwałciciel i alkoholik na pewno się zachwyca bo nareszcie "super" produkcja w której mówią jego językiem.
swoją drogą w telewizji można kląć bez ograniczeń i nie ma żadnej cenzury a ja się muszę tu męczyć bo mi cenzura nie dopuści komentarza ...neandertalczykom z tv puls widać wolno więcej.

ocenił(a) serial na 1
Spicke

Straszne gówno w ktorym nie ma ani jednego aktora tylko amatorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones