PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037987}

Dzieci zła

Deca zla
6,7 296
ocen
6,7 10 1 296
Dzieci zła
powrót do forum serialu Dzieci zła

Nie zgadzam się z tobą. Serial świetny. Fajna atmosfera, ciekawa fabuła, charyzmatyczny główny bohater. I fajnie obejrzeć coś nieamerykańskiego. Nigdy nie widziałam filmów ani seriali z tego regionu Europy. Obejrzałam jednym tchem. Pół nocy nie spałam, by zobaczyć finał. Dla mnie rewelacja.
Elementy zemsty za zbrodnie wojenne nadaje mu specyficznego klimatu. W Polsce i Europie Zachodniej mogliśmy oglądać w latach najpóźniej 60-tych, bo wojen u nas nie było. Uświadomiłam sobie, jak trudna była historia tej częsci świata.
Nawet jednak abstrahując od wojennych zbrodni, fabuła ciekawa, trzyma w napięciu. Charyzmatyczny i bardzo przystojny glony bohater i świetnie zagrany.
Bardzo fajny serial

ocenił(a) serial na 8
Barbarra_Ra

Zgadzam się z każdym słowem i szczerze polecam, również zarwałam noc dla tego serialu i nie żałuję. Rewelacja, dawno nie widziałam tak dobrej intrygi i dopieszczenia szczegółów. Wszystko mi tu grało (a propos gry - ta muzyka!) :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones