PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037987}

Dzieci zła

Deca zla
6,7 296
ocen
6,7 10 1 296
Dzieci zła
powrót do forum serialu Dzieci zła

Z braku laku można luknąć,ale nic specjalnego to nie jest

ocenił(a) serial na 8
vincent230

Nie zgadzam się z tobą. Serial świetny. Fajna atmosfera, ciekawa fabuła, charyzmatyczny główny bohater. I fajnie obejrzeć coś nieamerykańskiego. Nigdy nie widziałam filmów ani seriali z tego regionu Europy. Obejrzałam jednym tchem. Pół nocy nie spałam, by zobaczyć finał. Dla mnie rewelacja

ocenił(a) serial na 8
Barbarra_Ra

zgadzam się w 100% , świetny serial

ocenił(a) serial na 5
enera

Nuuudny. 10 odcinków a w 6 nadal niewiele wiadomo.

ocenił(a) serial na 8
Rafal_Klisowski

Witam Panie Rafale ,każdy ma inny gust filmowy i to jest piękne bo coby to było jakby wszystkim podobało się to samo.Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Dokładnie, zgadzam się. Wart obejrzenia; trochę słowiańskiej - z naszego punktu widzenia - egzotyki, wciągająca zagadka kryminalna, intrygujące wątki poboczne.

ocenił(a) serial na 8
sunbather

A podobał Ci się główny bohater? Przystojny adwokat buntownik z osobistymi demonami? Mnie bardzo:) Zawsze miałam słabość do starszych facetów:)

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Dobrze wygląda, to na pewno. Myślę, że podoba się kobietom. Dość pewny siebie. Taki młody gniewny trochę (ja z kolei jestem starszy). Są momenty, gdzie mi się to podoba, a są takie, gdzie nieco irytuje. Trochę nie pasowała mi mimika jego twarzy, zwłaszcza gdy okazywał silne emocje. Wydawała mi się nienaturalna, miejscami śmieszna. Nie wiem, na ile to jest jego indywidualna cecha, a na ile południowy temperament. Także odgrywanie przezeń pijaństwa wydało mi się nazbyt teatralne. Natomiast scena, w której Nikola wbiega po schodach do swojej eks i próbuje ją przekonać o winie jej nowego partnera (policjanta), jest wg mnie rewelacyjnie odegrana - bezradność, rozpacz, niemoc - aż chce się, żeby trwała wiecznie (zresztą on sam nie chce wyjść z mieszkania prokurator i niemal tę scenę przeciąga).

ocenił(a) serial na 8
sunbather

Tak, ta scena była wspaniała, choć drażni mnie wtedy. Na co on liczył? To było naiwne. Wierzył, że przekona zakochaną kobietę, nie mając żadnych konkretnych dowodów?

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Był pod wpływem emocji i innych wspomagaczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones