PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 047
ocen
7,0 10 1 41047
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Dick?

ocenił(a) serial na 7

Kiedy wróci?

sossnare

Jak już to Deke

ocenił(a) serial na 7
BlackRose58

No popatrz, jak to jest z tą fonetyką angielską, nie można być niczego pewnym. W każdym razie "dzięks".

sossnare

No, też myslalam ze Dick na początku :P

BlackRose58

Ciul z tym czy Dick czy Deke, ale też mam nadzieję że się pojawi. I to w lepszy sposób niż Andy bo jego nowy wątek jakoś nie wniósł nic ciekawego jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 7
PanicStation89

Ponoć Max ma być szczęśliwa w rodzinie, więc może Deke' uś się pojawi...

sossnare

A skąd masz takie info?

ocenił(a) serial na 7
PanicStation89

W sumie... "Wróżka" im - Caroline i Max - powiedziała w jednym z odcinków, więc teoretyzuję, że może będzie szczęśliwa z Dickiem, tzn. Dekem.... No i po prostu lubię postać Deke'a (+ Max= WCN!)

sossnare

Aaaaa, rzeczywiście byl taki odcinek. Tez go lubie i nie bardzo rozumiem dlaczego się go pozbyli. Jedna z lepszych postaci i mam nadzieję, że wróci. Andy już się wcześniej pojawial i teraz znowu a o nim to nie pomysleli. Chyba ze szykuja wielki powrot na dluzej :-)

ocenił(a) serial na 7
PanicStation89

Też czekam na wiiieeelki powrót Deke'a.

ocenił(a) serial na 6
sossnare

No Deke był świetny :). Dziwnie się go pozbyli...jak by był tylko przerywnikiem.

ocenił(a) serial na 7
Reeven

Może jeszcze wróci..., chociaż wszystko wskazuje na to, że Max ma już innego Lubisia.

ocenił(a) serial na 6
sossnare

Nadal czekam na Deke'a... Nie mogę zrozumieć, dlaczego Max tak łatwo go sobie odpuściła, a o Randym nie potrafi zapomnieć

ocenił(a) serial na 7
MsWulf

Też mnie to nurtuje.... I wiekowo pasowali i humorowo, a także on był bardziej za Max niż Randy.... Cóż scenarzyści, to scenarzyści...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones