PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 272
oceny
8,5 10 1 82272
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Może to dziwnie brzmi ale jestem z rocznika 86 i nigdy nie oglądałem DB. Oczywiście pamiętam lata gdy był to fenomen,ale nigdy nie ciągnęło mnie do anime. Teraz chciałbym nadrobić zaległości. Od czego zacząć?

ocenił(a) serial na 10
joosiu

Dragon Ball -> Dragon Ball Z, potem ewentualnie dragon Ball GT. Koniecznie z japońskim dubbingiem. Dragon Ball Super sobie odpuść. Powodzenia!

Strider_

Niestety dziś już nie jestem w stanie oglądać tego anime...Obejrzałem kilka odcinków i jestem pewien, że w tamtych czasach było bo to coś mega, wspaniała przygoda. Ale teraz to już nie to samo. Brat polecił mi "Hunter x Hunter" i tym jestem zachwycony mimo 31 lat na karku. U Dragon Balla widać już "naleciałości czasowe" i żałuję, że nie oglądałem go w młodości, bo wiem, że to jedyna rzecz z "popkultury" którą straciłem...

joosiu

weż sie chłopie w garść i jeszcze raz,, odpuśc sobie dragon balla 1 ktory teraz by sie wydawał bardzo dziecinny zwłaszcza kilkanascie pierwszych odcinków...do pierwszego turnieju to takie dzieciniady... . i zacznij oglądac od Dragon Ball Z,

ocenił(a) serial na 10
joosiu

bo posłuchałeś jakiegoś mangofrajera który ci kazał oglądać to po japonsku. w tym języku to co najwyżej można ping ponga oglądac albo teleturnieje z golasami i to tylko na krótką metę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones