Dr House
powrót do forum 7 sezonu

Hej, wiecie coś moze o powstaniu 7 sezonu house??
Jak tak to kiedy i jak myślicie co się w nim stanie?

ocenił(a) serial na 10
madziamix

Pewnie jesienią nowe odcinki bedą.

Ja myślę że Cuddy okłamała Housa że go kocha. Z lucasem pewnie sie juz nie jest. Al e i tak nie bedzie z Housem. Ponieważ pewnie nie chce aby znowu zaczal brac :D 13 z tego co mi wiadomo zaangazowala sie w inne projekty i dlatego jej nie bedzie. A wytłumaczenie bedzie takie ze "humtipton" nie wiem jak to sie pisze... co raz bardziej daje jej popalic.

Ale zdaje mi sie ze ten zwiazek Cuddy i Housa rozwali sie po kilku pierwszych odcinkach 7 sezony

ocenił(a) serial na 9
swirussek123

Huntington :P
Co do 13, wydaje mi się tak samo. Na pewno wyjedzie na jakieś leczenie, wróci pewnie w 8. A co do Huddy- nie widzę przyszłości dla tego związku :E. O wiele bardziej ciekawi mnie co z Wilsonem i jego żoną.

użytkownik usunięty
madziamix

litości nieeeeeeee................


ocenił(a) serial na 10

Co nie?? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

ocenił(a) serial na 10
madziamix

Niby 7 sezon ma być już jesienią. Katie Jacobs w wywiadzie wspomina o scenariuszu. I mówiła o dwóch ewentualnych opcjach początku sezonu: albo od momentu na którym skończył się sezon 6, albo 3 miesiące później...

madziamix

Podobno VII sezon ma być zakończeniem serialu. Mam nadzieję, że tak się stanie. Lepiej zakończyć wcześnie a dobrze niż lecieć jeszcze przez 3 sezony. To się po prostu robi nudne! VII ostatni i niech lepiej zrobią kolejny serial. Najlepiej komediowy. Hugh jest przecież komikiem :D

użytkownik usunięty
ZrywnyKnur

Na 98% (z tego co słyszałam) będzie 8 sezon, a dalej to nie wiem. Nie muszą koniecznie tego spieprzyć - ktoś kto wymyśla tak genialne odcinki, pewnie ma jeszcze pomysły ;) A tak wogóle to 1 sezon był do d, a od 2 zaczęło się naprawdę niesamowicie ;) A ja zaczęłam oglądać serial od 6 odcinka 5 sezonu (kiedy leciał po raz pierszy w TV) i dopiero po tym zaczęłam 3 seon, a 2 prawie wogóle nie widziałam (w 1 strasznie wkurza mnie Stacy, czy jak jej tam)

madziamix

Najnowsze informacje są na stronie www.house-md.pl/category/sezon-7/ House i Cuddy będą razem

użytkownik usunięty
madziamix

House i Cuddy będą razem i sezon 7 będzie oparty na tym jak House uczy się kochać i nie brać leków. Sezon 7 wyjdzie w necie na jesieni, chyba wtedy kiedy 6 w TV.

ocenił(a) serial na 8
madziamix

W 7 sezonie House będzie się uczył być tatą :p, w końcu związek z Cuddy to transakcja wiązana ;)

użytkownik usunięty
k_wozniak84

Ale to zabrzmiało - "uczy się być tatą" xDDDDD (Wiem głupi komentarz, ale się zaczęłam nieźle smiać jak to przeczytałam, choc to prawda)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones