Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 8 Dr House sezon 8, odcinek 1
odcinek Dr House (2004-2012)

Dwadzieścia Vicodinów

Twenty Vicodin 44m
8,4 2 894
oceny
8,4 10 1 2894
Dr House
powrót do forum s8e1

Odcinek 1 sezon 8

ocenił(a) serial na 8

Po obejrzeniu nowego odcinka jestem szczerze zszokowany i bynajmniej nie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Odcinek okazał się strzałem w dziesiątkę, pojawia się nowe miejsce to daje twórcom masę możliwości natomiast widzom całkiem nowe wrażenia i zapewnia sporo emocji.

Jednakże nie podoba mi się jedna rzecz, mianowicie bardzo nie fakt jak House szybko zaczął działać w więziennym szpitalu, jest to po prostu absurdalne jak w zastraszającym tempie udało mu się wzbudzić zaufanie personelu.

Miejmy nadzieję, że następne odcinki nie będą miały takich oklepanych wpadek, a szykują się ciekawe sądząc po zapowiedziach.

ocenił(a) serial na 10
Zavulon

Patrzac na zwiatun drugiego odcinka epizod z więzieniem sie skończy juz. A zaufanie jak ogladałes było przypadkowe a House siedział w nim juz koło roku jak pamietam! Wiec tez miał czas na wzbudzenie zaufania.

ocenił(a) serial na 8
rafib1975

Ale zauważ, że zaufania dorobił się w tym jednym odcinku, który trwał 5 dni.

ocenił(a) serial na 10
Zavulon

Ale ty też weź pod uwage że w więzieniu bedzie prawdopodobnie jeden odcinek wiec jak miał długo szukac zaufania? A w sumie zaufanie zdobył u jedenej lekarki więc to nie za trudne u kogoś zdobyc zaufanie (medyczne) jak sie opinie bardzo dobrego lekarza.

ocenił(a) serial na 8
rafib1975

Opinia to już swoją drogą, nagle wszyscy go znają i wiedzą jaki jest dobry :p. Ale nie mam zamiaru się kłócić, jest to w końcu serial i taka rzecz powinna być na porządku dziennym.

Tak wiem, lekarka nie znała go od początku lecz lekarz, który był jej szefem owszem.
To jest Dr House świetnie rozwiązali wiele kwestii, w których wykorzystują jego spryt i to mi się bardziej podobało niż pokazywanie jak bardzo świetnym i wybitnym lekarzem jest nawet na terenie więzienia. Jest to po prostu ciągłe zmuszanie akcji by wchodziło na drogę medycyny, a czasem taki odskok od monotonni nie jest zły.

ocenił(a) serial na 10
Zavulon

Bardzo mi sie podobal. I dzieki za cynk. Myslalam ze na 7 sie skonczylo...A tu 8 seria :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones