Dr House (2004-2012)
Dr House: Sezon 5 Dr House sezon 5, odcinek 9
odcinek Dr House (2004-2012)

Ostatnia deska ratunku

Last Resort 43m
9,0 2 483
oceny
9,0 10 1 2483
Dr House
powrót do forum s5e9

No i kolejny świetny odcinek.Jedynie co mnie denerwuje to to ,że trzynastka dalej żyje.

ocenił(a) serial na 8
pawelnr01

działa mi ona na nerwy tak jak Cameron;/ wieczne obronczynie zycia i dobra walka o sprawiedliwosc w tym zakłamanym świecie XDD

ocenił(a) serial na 10
MastaBlasta

Ej no kurcze, dajcie spokój :D:D
Jakby się ta kobieta nie poniewierała - to musicie przyznać że niezła jest :D:D

ocenił(a) serial na 10
pawelnr01

wszystko fajnie - może wam działać na nerwy.
Ale to trochę przegięcie, życzyć komuś śmierci z tak błahego powodu - nawet jeśli to fikcyjna postać.

Odcinek, dla mnie rewelka, multum akcji, SWAT <3 - ogólnie jeden z lepszych odcinków.

sangreal

Najlepszy odcinek 5 serii to jest pewne .
Fajna końcówka z biurkiem szefowej

ocenił(a) serial na 10
Areecki

odcinek naprawdę świetny. House był gotów zginąć byle powkurzać gościa xD xD

co do trzynastki i cameron. One były i są potrzebne bo kto by przeszkadzał Housowi i donosił Cuddy?? House nie mógłby wymyśłać jak je obejść byleby dojść zwego :D

Takie postacie są potrzebne.

A wogóle Trzynastka okazała się niezłą bohaterką xD

ocenił(a) serial na 10
kkonrad

ale fajny odcinek był bardzo dużo Housa :D już się nie mogę doczekać 10 odcinka bo w już na zwiastunie się uśmiałam :D a co do trzynastki to nie można ją porównywać do Cameron bo ona jest bardzo fajna :) (trzynastka oczywiście) a Cameron to taka flegma że tak powiem :P

Magda16_2

Świetny epizod i oby takich więcej! House przekazał wiele swoich mądrości, Chase rogi pokazał, a Trzynastaka stanęła na krawędzi. Gość ze SWATu miał trafne przypuszczenia co do Huddy;))) Tak wiele się wydarzyło, że aż trudno skupić się na poszczególnych elementach:)

ocenił(a) serial na 8
_LG_

odcinek naprawdę świetny. Podobał mi się pomysł z tym całym chorym świrem. Już drugi raz celowano w HOUSE'A;P

ocenił(a) serial na 10
sangreal

Podobał mi się tekst Housa na pytanie ziomka o Cuddy"Albo jej tu nie ma,
albo jest pod biurkiem.Tak czy inaczej, musi Pan zaczekać".No i muzyczka bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 10
coobitza1

Zajefajnie,ale czy w Polsce można oglądać 5 sezon House'a???

Slipknot

w Polsce nigdzie... polska telewizja jest dopiero przy sezonie 3.

pawelnr01

To pierwszy odcinek, który oglądnęłam dr House'a. Powiem, że zrobił na mnie wrażenie i chciałam zacząć oglądać ten serial ale specjalnie przeszukałam inne komentarze by się nie powtarzać i z waszych wypowiedzi wynika, że był to wyjątkowo udany odcinek a inne raczej takiego poziomu nie trzymają.
Ponawiam jednak pytanie czy warto oglądać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones